«Динамо» – «Ювентус»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Футбол України 19 Жовтня, 22:51 731
«Динамо» – «Ювентус»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги чемпіонів «Динамо» – «Ювентус».

Нарешті цей момент, коли знов дві українські команди стартують у групах Ліги чемпіонів. Для обох перший тур – непростий. «Шахтарю» грати з чемпіоном Іспанії, «Динамо» – з чемпіоном Італії.

З одного боку, приїзд «Ювентусу» без Роналду – прикрість для тих вболівальників, які прийдуть на трибуни. З іншого боку – плюс для киян. Адже проти них не гратиме той, хто самотужки може вирішити долю будь-якого епізоду і витягнули загалом увесь поєдинок.

Із цією кадровою втратою «Ювентус» не менш небезпечний. Футбол у виконанні апенінців має стати варіативнішим. Себто більше варіантів буде для розвитку атаки. Але покладаємо надії на Бущана. У нього у кар’єрі зараз дуже успішний період.

Додати сюди ще грандіозний досвід Луческу, який своєму візаві Пірло годиться в татусі, якщо не в дідусі. Усе це обнадіює. Аби не наврочити, не робитиму прогноз на результат. Зроблю його на кількість голів. Їх пророкую або 2, або 3.


Більше прогнозів до матчу «Динамо» - «Ювентус» дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».