Мірча Луческу: «Футбол «Динамо» дає надію на майбутнє. Грали добре»

Динамо Київ 20 Жовтня, 22:23 2857
Мірча Луческу: «Футбол «Динамо» дає надію на майбутнє. Грали добре» | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
Тренер киян дав експрес-коментар після матчу Ліги чемпіонів.
«Виграла команда, яка досвідченіша і була сильнішою. Інший рівень техніки, інший рівень досвіду. Дві помилки - два голи отримали. Могли в обороні краще зіграти. Можливо, 2:0 - дуже багато, ми заслужили один гол. Але, в цілому, «Ювентус» був сильнішим і переміг заслужено. Грою задоволений, але незадоволений помилкою на 46 хвилині, що повністю змінило картину. Ми виходили на другий тайм, щоб ризикнути і перемогти».

«Тепер зосередимося на грі чемпіонату і матчі проти Ференцвароша».

«Напевно,«Ювентус» і «Барселона» вище рівнем і нас, і «Ференцвароша». Ми пробуємо отримати досвід, який так потрібен нашим молодим гравцям. Але гра наших футболістів дає надію. Ми грали добре, і це дає надію на майбутнє», - сказав Луческу в коментарі Футбол 1.