Одноосібні лідери. «Динамо» переграє «Олександрію»

Динамо Київ 24 Жовтня, 19:01 1219
Одноосібні лідери. «Динамо» переграє «Олександрію»  | 19-27
Перемога над олександрійцями дозволяє киянам очолити турнірну таблицю УПЛ одноосібно.

Кияни ідеально почали гру. Стартовий штурм дав результат вже на другій хвилині. Миколенко хитнув суперника і навісив на дальню штангу на Попова - той без проблем відправив м'яч у сітку воріт.

Решту тайму «біло-сині» притисли олександрійців до їхніх воріт, часто, не даючи Паньківу перевести подих. Всього кияни сім разів у першому таймі пробили по воротах суперника. «Олександрія» мала лише один момент - Сітало пробив поруч зі стійкою у дуелі із Бущаном.

Другий тайм розпочався без моментів і навіть ударів по воротах. Мірча Луческу завершив експеримент і замінив Родрігеса на Супрягу і Гармаша на Шапаренка, але темпу початку першого тайму ми вже не побачили. Боротьба, жовті картки і заміни повільно привели до останніх хвилин матчу, де Шапаренко отримав жовту картку, яку після перегляду VAR була змінена на червону. Микола, після втрати м'яча, грубо зіграв у підкаті. Компенсований час рахунок не змінив 0:0.

«Динамо» - «Олександрія»: 1:0

Голи: Попов, 2.

Попередження: Родрігес, Де Пена, Кенджора, Сидорчук, Шапаренко - Грицук, Мельник

Вилучення: Шапаренко, 89.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Попов, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Гармаш, Буяльский (Шепелєв, 82), Циганков, Де Пена, Родрігес (Супряга,46).

В запасі: Бойко, Караваєв, Забарний, Андрієвський, Лєднєв, Шепелєв, Шапаренко, Вербич, Супряга

Олександрія: Паньків, Мельник, Бабогло, Мишенко, Третьяков, Сітало, Пашаєв, Грицук (Гречишкін, 54), Дудка, Бондаренко, Задерака (Стецьков,46).

В запасі: Борисенко, Стецьков, Ковалець, Безбородько, Мірошніченко, Глоба, Шастал, Гречишкін, Дубра