Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 24 Жовтня, 20:04 3471
Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прокоментував перемогу своїх підопічних над «Олександрією» (1:0) в рамках чемпіонату України.

- Чому така велика різниця між першими 15 хвилинами гри та іншим відрізком матчу?

- Почали ми дуже добре, могли забити і другий, і третій м'ячі. Занадто легко все давалося, і наші гравці ці моменти марнували. Напевно, думали, що так буде і надалі... Потім розслабилися, відчули, що легко дається гра, а суперник зловив кураж, відчув упевненість. Щоправда, «Олександрія» особливих моментів в атаці, крім останніх хвилин, і не мала. Плюс, у другому таймі відчувалася втома, що накопичилася у хлопців, - за останній час вони провели багато ігор і за клуб, і за збірну. У нас було мало часу на відновлення. Але перемога є перемога, і вона дає нам позитивні емоції для підготовки до матчу в Будапешті проти «Ференцвароша».

- Прокоментуйте заміни, які ви зробили по ходу матчу.

- Ці заміни були заплановані, я розподілив ігровий час для футболістів. Хтось зіграв більше, хтось - менше, хтось зіграв краще, хтось гірше... Ці моменти я зазвичай обговорюю з гравцями в роздягальні.

- Чи вважаєте ви справедливим вилучення Шапаренка?

- Не знаю, що сказати. Суддя був поруч, а потім пішов дивитися VAR. Навіщо це робити, якщо він був поруч та все бачив? Мені складно відповісти на це питання.