В’ячеслав Заховайло: «Динамо» і «Ференцварош» грають в один футбол»

Динамо Київ 27 Жовтня, 16:47 1378
В’ячеслав Заховайло: «Динамо» і «Ференцварош» грають в один футбол»
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло поділився очікуваннями від виїзного матчу «Динамо» в Лізі чемпіонів проти «Ференцвароша».

– Як відсутність Миколенка та Бущана вплине на гру «Динамо» проти «Ференцвароша»?

– Коронавірус вносить свої корективи. І не лише в «Динамо». Ми ще не знаємо, що буде у «Ференцвароша».

Заміна Миколенку є. Зліва вийде Караваєв, у центрі Попов, Сирота чи Забарний, справа Кенджора. На воротах зіграє Бойко.

Думаю, що гра буде дуже напруженою. Ребров добре знає «Динамо», стежить за київським клубом. Луческу лише вивчатиме суперника. Втім, досвіду у Мірчі для цього вистачить.

– Хто має більше шансів на успіх?

– Клас гравців «Динамо» вищий, аніж у суперника. «Ференцварош» не лише купляв і орендував футболістів, але й брав вільних агентів. Ребров виконав великий обсяг роботи в клубі, почистив і згуртував колектив. Отож динамівцям буде непросто.

Команди плюс-мінус грають в один футбол. «Ференцварош» теж вміє оборонятися і швидко контратакувати, як і «Динамо». На жаль, по-іншому підопічні Луческу ще поки не навчилися грати.

– Як «Динамо» може пройти захист угорців?

– Завдяки неординарним футболістам. Таким, як Вербич і Циганков. Супрязі буде складно в цій грі. Владислав – талановитий виконавець, однак йому бракує досвіду та впевненості. Водночас спроба заграти Родрігеса як центрального нападника була невдалою.

Будь я на місці Луческу, я б випустив Вербича на вістрі атаки. Беньямін може креативно прийняти м’яч, обіграти суперника. Супряга конкретно для цього поєдинку занадто прямолінійний. Вільних зон угорці не дадуть.

– Яким буде підсумковий результат?

– Гра буде дуже обережною та напруженою. Мені здається, що долю зустрічі вирішать стандарти. Команди діятимуть через позиційні атаки. Проходити блоки для «Динамо» та «Ференцвароша» складно.

Важко визначити, хто переможе. З повагою ставлюся до Станіславовича та «Динамо». Вважаю, що мікрофаворит – кияни. Втім, враховуючи, що «Ференцварош» грає вдома та чудово знає суперника, думаю, що найімовірніший підсумок – нічия. Це буде хороший результат для обох команд.

Більше прогнозів до матчу «Ференцварош» - «Динамо» дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».