«Ференцварош» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 27 Жовтня, 23:05 311
«Ференцварош» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги чемпіонів «Ференцварош» – «Динамо».

Матч «Ференцвароша» і «Динамо» зводиться до тренерської дуелі. У Мірчі Луческу є власні рахунки із Сергієм Ребровим. Адже саме йому румун свого часу програв два українських чемпіонства. Проте недосвідчений тоді ще український фахівець досягав успіхів перемогами на довгій дистанції і в матчах з іншими командами. А от очні, якщо мені не зраджує пам’ять, здебільшого залишалися за Луческу. Можливо, через кращий підбір виконавців. Але в арсеналі румуна і зараз індивідуально сильніші підопічні, які до стартового свистка робить його нинішню команду фаворитом.

Та й переможні ігрові кондиції «Динамо» теж надихають на успіх. Якби не несподівані втрати Бущана та Миколенка, я навіть не сумнівався у вдалому вояжі в Угорщину. Навіть попри шалену ходу суперника як національним чемпіонатом, так і європейськими кваліфікаціями. Проте, думаю, і за таких кадрових розкладів в українців достатньо запасу міцності.

Розраховую, що нарешті вистрілить Супряга. На нього найбільше зараз сподівань в атаці. Дуже сильним зараз виглядає футбол у виконанні Шапаренка і Сидорчука. Я не називаю зараз авторів голів, хоч і пророкую їх більше одного. З цієї спарки «Динамо» має взяти чотири очки і відповідно третє місце групи. І перший крок має зробити вже цієї середи.

Більше прогнозів до матчів дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».