Динамо Київ 28 Жовтня, 23:58 1952
Ребров дав бій Луческу. «Ференцварош» та «Динамо» поділили очки в Лізі чемпіонів | 19-27
«Біло-сині», ведучи в рахунку 0:2, втратили перемогу над командою Сергія Реброва.

Ференцварош розпочав із контролю м'яча. Угорці перейшли на половину поля Динамо: атакували, нагнітали, доходило навіть до ударів по воротах, щоправда, не в площину. Згодом, кияни переломили хід гри, стали діяти впевненіше і гостріше. Під час одного із моментів Забарний заробив пенальті, а Циганков - реалізував. 0:1

Поки угорці не встигли оговтатися від першого м'яча, Динамо забило вдруге. Буяльський віддав ідеальний пас на Де Пену і той в дотик замкнув дальню штангу. 0:2

Впевнено розпочавши другий тайм кияни... отримали м'яч у свої ворота. Нгуен з пасу Зубкова пробив у дальній кут з правого фланга. 1:2

Ференцварош продовжив тиснути позиційно, а кияни, здебільшого, захищалися. Якщо у першому таймі активними були обидва фланги у «Динамо», то в другому гострота йшла з лівого від Де Пени та Караваєва.

В другій половині гри Сергій Ребров провів три заміни - Мірча Луческу не зробив жодної до 81-ої хвилини. Через п'ять хвилин «Динамо» залишилося в меншості - Сидорчук отримав другу жовту за грубий підкат у центрі поля проти Лавренчича.

На останній хвилині основного часу «Ференцварош» зрівняв рахунок. Болі заштовхав м'яч після скидки з лівого флангу. Залишившись в меншості, кияни не мали шансів біля воріт суперника, а «Ференцварош» відчув впевненість і до останніх хвилин тиснув на ворота Бойка. Перед фінальним свистком Денис виручив «Динамо», діставши потужний удар з-за меж карного майданчика.

В результаті, ми побачили два різних тайми, в яких обидві команди забили по два голи. Ребров дав бій Луческу. Тепер з нетерпінням чекаємо матч у Києві!

ЛЧ. 2-ий тур. «Ференцварош» - «Динамо»: 2:2

Голи: Нгуен - 59, Болі, 90 — Циганков, 28, Де Пена,41

Попередження: Сомаліа, 12, Хайстер, 21, Харатін, 26, Лайдуні, 71, Нгуен, 72 — Сидорчук, 52, 86 Буяльський, 72

Вилучення: Сидорчук, 86

«Ференцварош»: Дібус, Ловренчич (к) (Ботка,86), Блажич, Ковачевич (Двалі, 86), Хайстер, Харатін (Лайдуні, 65), Сомалі, Шигер (Мак, 61)., Нгуен, Зубков, Ісаель

Запасні: Богдан, Банкі, Фрімпонг, Ботка, Батуріна, Мак, Двалі, Болі, Лайдуні.

«Динамо»: Бойко, Караваєсв, Забарний, Попов, Кенджора, Сидорчук (к), Шапаренко (Белуце, 89), Буяльський (Гармаш, 81), Де Пена, Циганков (Жерсон, 90+3), Супряга (Вербич, 89).

Запасні: Нещерет, Белуца, Вербич, Шепелєв, Цитаішвілі, Шабанов, Лєднєв, Андрієвський, Гармаш, Родрігес, Сирота, Дуелунд.