Камбек на «Олімпійському». «Динамо» переграє «Дніпро-1»

Динамо Київ 31 Жовтня, 21:24 844
Камбек на «Олімпійському». «Динамо» переграє «Дніпро-1» | 19-27
Пропустивши першими, «біло-сині» вирішили результат гри вже у першому таймі матчу із «Дніпром-1» (1:2).

Команди грали в низькому темпі і без гольових моментів до 21-ої хвилини, коли Назаренко відіграв Караваєва і потужно пробив в дальній верхній кут воріт. 1:0

Кияни активізувались. Андрієвський двічі пробив значно вище воріт, а тиск на суперника з боку Супряги і Циганкова призвів до гола. Адамюк в боротьбі за повітря із Поповим зрізав м'яч у свої ворота після навісу Циганкова. 1:1

Динамівці продовжували тиснути на дніпрян, проте нічим, крім невдалих ударів відзначитися не могли. Лише під час однієї із завершальних атак «Дніпро-1» пропустив вдруге. Вербич прорвався по флангу і навісив в центр, захисники винесли м'яч, але підбирання було за киянами - Буяльський віддав на Циганкова і той «поклав» м'яч в дальній кут воріт. 1:2

В другому таймі кияни виглядали солідніше. Дніпряни підсіли, кияни грали по рахунку. Чим ближче до фінального свистка, тим нижчий темп гри задавали команди, але, як би то не було парадоксально, найцікавіші моменти прийшлися на останні п'ятнадцять хвилин матчу. Команди обмінялися стандартами, випадами, але рахунок залишився незмінним.

В результаті, «біло-сині» здобули важливі три очки за непростих, дощових, умов. 1:2

«Дніпро-1» - «Динамо»: 1:2

Голи: Назаренко, 21, Адамюк, 34 (аг) — Циганков, 44.

Попередження: Ігнатенко, 49, Назаренко, 77, Кенджора, 87,Піхальонок, 90+3.

Динамо: Нещерет, Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв, Буяльский (Лєднєв, 72), Андрієвський, Шепелєв (Сидорчук,85), Циганков, Вербич (Родрігес, 64), Супряга

В запасі: Моргун, Сидорчук, Белуце, Шабанов, де Пена, Лєднєв, Гармаш, Родрігес, Дуелунд

Дніпро-1: Сарнавський, Адамюк, Тейлор, Логінов, Цуріков, Ігнатенко (Кравченко, 73), Піхальонок, Назаренко (Коркішко, 80), Ді Франко (Чичиков, 62), Когут, Довбик (Хобленко, 63).

В запасі: Юрчук, Сафронов, Коркішко, Ярмолюк, Кравченко, Сваток, Чичиков, Батагов, Хобленко