Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 31 Жовтня, 22:46 7968
Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу
​Головний тренер київського «Динамо» оцінив гру своїх підопічних у матчі проти СК «Дніпро-1» під час післяматчевої прес-конференції.

- У чому причина того, що Супряга не демонструє той футбол, який демонстрував на старті сезону і який ми від нього чекаємо? У чому причина спаду його форми?

- Супряга – молодий хлопець, йому потрібно вчитися. Рівень Ліги чемпіонів, рівень «Динамо» Київ – дуже високі, і йому потрібен час на те, щоб навчитися. Що він і робить, тренуючись, граючи. Всі великі майстри не відразу стали такими, їм потрібен час для того аби набути досвіду. Я йому довіряю, я в ньому впевнений. До того ж, альтернатив на цю позицію у нас зараз немає. Сподіваємося, що він буде підвищувати свій рівень.

- Ким плануєте замінити Сидорчука в матчі з «Барселоною» - Белуце, Андрієвським або Шепелєвим?

- Сьогодні обидва наших опорних півзахисника добре зіграли. Я задоволений їх грою в грі з «Дніпром-1». У середу вирішимо, хто з них гратиме з «Барселоною».

- Якби не невдалий дебют Тудора Белуце в Будапешті, він би сьогодні зіграв?

- Я беру на себе провину за те, що зробив ці заміни у грі з «Ференцварошем». Зазвичай я не роблю заміни при стандартних положеннях біля наших воріт – кутових або штрафних. Гравцеві, який виходить на поле, потрібен час щоб влитися в захисний механізм команди. В епізоді з голом Тудор пішов за своїм суперником і тим самим вимкнув з офсайду іншого суперника. Але чомусь ніхто не говорить про порушення проти Циганкова, коли арбітр сказав, що фолу не було. Хоча за великим рахунком, йому мало не відрізало вухо. Якби суддя вдався до VAR, то призначив би штрафний на нашу користь.

- З перемогою, яка в психологічному плані важлива напередодні візиту до Барселони! Однак, судячи з усього, ваша команда виконала вашу установку не в повній мірі. Що гравцям не вдалося виконати?

- Звичайно, помилки є. Є ті речі, про які ми говорили і які не виконуються. Але в цілому команда росте, прогресує, грає. Ми створюємо, ми контролюємо матчі, домінуємо на полі. Прогрес у нашій грі вже є. Звичайно, коли ми доставляємо м'яч до штрафного майданчика, нам поки вдається менше з того, що я очікую і хочу бачити. Я хочу більше активності, більше прийомів м'яча, більше створених моментів для себе і своїх партнерів.

Були дуже хороші проходи до штрафного майданчика в першому таймі. Хоча я говорив хлопцям, що на такому мокрому і важкому полі не можна грати в один дотик. Потрібно зупинити м'яч, тому що його важко контролювати. Але гравці кілька разів намагалися зіграти в один-два дотики і втратили кілька хороших моментів для взяття воріт.