«Львів» зупинив «Ворсклу». Як виглядає турнірна таблиця після 8 туру УПЛ

Футбол України 1 Листопада, 21:52 6609
«Львів» зупинив «Ворсклу». Як виглядає турнірна таблиця після 8 туру УПЛ | 19-27
Завершились матчі 8-го туру УПЛ.

Гру Львів – Ворскла вирішив один єдиний гол, забитий в середині першого тайму – 21-річний форвард Львова Назарій Нич відкрив лік своїм голам в УПЛ.

На сьомій доданій до матчу хвилині Ворскла могла врятувати очко: арбітр за гру рукою призначив одинадцятиметровий, який взявся виконувати Ібрахім Кане. Дуель з голкіпером Львова закінчилась безрезультатно – Орест Костик вгадав напрям удару легіонера Ворскли і приніс своїй команді першу перемогу в сезоні.

Поразка залишила полтавців на третій сходинці турнірної таблиці – від лідера першості Динамо команду Максимова відділяє вже 5 очок. Львів вперше в сезоні покинув останнє місце, перебравшись на 13-тий щабель.

Інгулець на виїзді втримав нічию 1:1 із Зорею – орендований у луганців Янаков забив шедевральний гол.

Зоря набрала 10 очок, піднявшись на восьму позицію в турнірній таблиці. В активі Інгульця лише 6 залікових балів – петровці йдуть на одинадцятій сходинці, досі не знаючи перемогу в УПЛ.

Минай розписав безгольову нічию з Рухом. Голів вболівальники так і не побачили. Минай набрав шість очок, піднявшись на одинадцяту позицію, а Рух, маючи в активі три залікових бали, залишився на передостанній сходинці в турнірній таблиці.