Мирон Маркевич: «Барселона» вже не та, але мене тривожить інше...»

Динамо Київ 5 Листопада, 14:10 42975
Мирон Маркевич: «Барселона» вже не та, але мене тривожить інше...»
Глава Комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич в інтерв'ю 1927.kiev.ua позитивно оцінив гру киян в матчі проти «Барселони».

- Динамо непогано зіграло. Особливо воротар Руслан Нещерет. Залишили позитивні враження дії киян в цьому матчі. Та все ж, «Барселона» вже не та... Каталонці і в Іспанії не можуть виграти в команд нижче класом.

- Очікували, що буде складніше динамівцям?

- Такі побоювання були, бо багато гравців основи змушені пропускати матч і тренерові прийшлося суттєво змінювати склад, але команда вдало провела цей поєдинок. Голкіпер відіграв без помилок. Захист теж добре відіграв. Хлопці зіграли на максимумі. Для них це хороший досвід.

- «Барселона» недооцінила «Динамо»?

- На гравців «Динамо» не було ніякого тиску. Вони розуміли, якщо програють, то особливих претензій не буде.

Боюсь за інше - багато нам не забили, і це вже добре. Не програли з розгромним рахунком - і всі щасливі. Це мене тривожить...

Колись «Барселона» отримувала від «Динамо» чотири м'ячі, а тут мінімально програли і щасливі.

- Перед матчем із «Шахтарем» ця гра позитивно відзначиться на психології динамівців?

- Важко про це говорити. Зараз непросто щось прогнозувати. Гравці то здорові, то хворі. Це дуже ускладнює роботу тренерів.

Думаю, буде цікавий матч. Як бачимо, «Динамо» грає від оборони. «Шахтар» намагається грати по-іншому, але ми бачили, що з того вийшло, коли «гірники» відкрилися в матчі з «Боруссією».

Микола Тимощук