Кривцов – про матч із «Динамо»: «Після такої невдалої гри в Лізі чемпіонів «Шахтар» повинен реабілітуватися»

Динамо Київ 6 Листопада, 15:36 1607
Кривцов – про матч із «Динамо»: «Після такої невдалої гри в Лізі чемпіонів «Шахтар» повинен реабілітуватися»
Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов поділився думкою про майбутню гру з «Динамо» в рамках 9-го туру УПЛ.
«Думаю так, поєдинок з «Динамо» – один з найважливіших в сезоні. Передусім, з турнірної точки зору, але також ми знаємо, наскільки важливі ці матчі не тільки для «Шахтаря» і «Динамо», але й для всього українського футболу. Тим більше що після такої невдалої гри в Лізі чемпіонів ми повинні реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

Ми перебуваємо плюс-мінус у рівних умовах. Так, у «Динамо» є певні проблеми через коронавірус і важко, коли у тебе випадає зі складу відразу п'ять-шість осіб. Але і у нас недавно була схожа ситуація, захворіло відразу дев'ять гравців, і разом ми тренуємося буквально тиждень. Нічого страшного, як бачимо, є хлопці, які можуть повноцінно замінити хворих.

При Мірчі Луческу «Динамо» змінило гру, відбулися помітні зміни. Але з киянами завжди були важкі і цікаві поєдинки. Думаю, і цей матч не стане винятком.

Я фактично місяць пропустив, перебуваючи на лікуванні в домашній ізоляції. Провів тільки чотири тренування, з них два – передматчеві і не такі складні по навантаженнях. Так, окремо є вправи, які допомагають швидше набрати фізичну форму, але я відчуваю, що поки не готовий до матчів. У нас досвідчені тренери, які знають, як підводити до оптимальної форми», – сказав Кривцов у коментарі Shakhtar News.