«Динамо» можуть змусити пройти додаткове тестування на коронавірус перед «Шахтарем»

Динамо Київ 7 Листопада, 10:42 1534
«Динамо» можуть змусити пройти додаткове тестування на коронавірус перед «Шахтарем»
Додаткове тестування дозволить «біло-синім» залучити до матчу проти «гірників» тих футболістів, у яких вже закінчився інкубаційний період після попередньої діагностики.

Як повідомлялось раніше, після повернення з Іспанії, де Динамо в рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів зустрічалось з каталонською Барселоною (1:2), у форварда українців Владислава Супряги було діагностовано COVID-19. Результат був отриманий за підсумками тестування, яке здавали всі гравці, викликані в розташування збірної України.

З огляду на це, УПЛ розглядає можливість зобов'язати київську команду здати додаткові тести на коронавірус перед матчем з Шахтарем, повідомляє видання Meta Ratings.

Згідно медичного протоколу УПЛ, достатньо здавати тест кожні два тижні, аби бути допущеним до матчів. Однак в проміжку між турами Динамо їздило до Іспанії і після повернення тест на коронавірус здали лише збірники. Тому потенційно в матчі проти Шахтаря можуть взяти участь гравці киян, чий інкубаційний період пройшов вже після отримання результатів обов'язкових тестів. Тому, цілком можливо, що Динамо може пройти додаткове тестування на COVID-19 навіть в день матчу з «гірниками» і через шість годин після здачі тестів отримає його результати.