Польща – Україна: орієнтовні склади команд

Динамо Київ 11 Листопада, 11:10 2034
Польща – Україна: орієнтовні склади команд
У товариському матчі в рамках підготовки до групового етапу Ліги націй збірна України на виїзді зустрінеться зі збірною Польщі.

У таборі збірної України справжня кадрова катастрофа – через різноманітні причини з початкового списку вибули семеро гравців.

Хто точно не зіграє? Георгій Бущан, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв, Микола Шапаренко, Владислав Супряга, Євген Шахов, Олександр Попов – в усіх діагностували COVID – 19. У лазареті заліковують травми Олександр Тимчик, Артем Кравець і Віктор Корнієнко. Втім, попри проблеми, у розпорядженні Шевченка перебуває 25 виконавців.

Також, сьогодні вранці стало відомо, що Шевченко не включив до заявки на матч Тараса Степаненко.

У поляків точно не зіграє Лєвандовскі, якому дали відпочинок. Коронавірус підхопили Дронговскі та Карбовнік, а Гросіцкі нещодавно отримав невеличке пошкодження – його участь у зустрічі перебуває під питанням. Кандзьор же навіть не прибув до збірної через домовленість з Єжи Бженчеком. Замість нього головний тренер викликав гравця Норвіча Пшемислава Плахету.

Орієнтовні склади на матч Польща – Україна

Польща: Фабіанскі – Берешинські, Валюкевіч, Беднарек, Река – Модер, Лінетті – Юзвяк, Шиманські, Плахета – Мілік

Україна: Лунін – Конопля, Кривцов, Матвієнко, Соболь – Харатін – Ярмоленко, Коваленко, Зінченко, Зубков – Мораєс

Товариський матч Польща – Україна зіграють у середу, 11-го листопада. Початок – о 21:45 за Києвом. Поєдинок у прямому ефірі покаже телеканал «Україна».