В'ячеслав Заховайло: «Втрата Циганкова - серйозний удар для збірної»

Збірна України 14 Листопада, 14:35 1165
В'ячеслав Заховайло: «Втрата Циганкова - серйозний удар для збірної»
Футбольний агент В'ячеслав Заховайло поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу Ліги Націй Німеччина - Україна.
— Німці відносяться до цього матчу дуже відповідально. В команді зміна поколінь і виглядає вона не дуже переконливо. При всіх можливостях збірної України, німці залишаються німцями. Вони є грають вдома і є фаворитами цього протистояння. Збірна України може провести хороший матч, але до перемог над колективами на рівні топ-5 ще потрібно тренуватися і готуватися. Ми не вміємо грати в інтенсивний футбол.

Думаю, що ця гра буде розвиватися, як і матч в Києві - німці домінуватимуть. Чи зможе Україна взяти м'яч під контроль, і возити бундестім, як возила поляків, моментами, - складне питання. Це зовсім інший рівень футболістів. Тому наша збірна гратиме від захисту. Побачимо, як швидко хлопці зможуть перебудовуватися і вибігати в контратаки. В нас є група гравців, котрі грають в хороших командах, і можуть зіграти на високому рівні.

Якщо говорити про шанси, то ймовірність перемоги німців - 60%, нічия - 30%, перемога України - 10%. Будьмо реалістами. Шанси нашої збірної на перемогу в цьому матчі дуже низькі. Побажаємо хлопцям удачі, будемо вболівати за них, але розуміємо з ким граємо і в якій ситуації. Щоб переграти німців, потрібно зіграти через «не можу» і фарт.

Моменти, які створюються, мають залітати. Потрібно більше удачі. В таких випадках втрата Циганкова - серйозний удар для збірної. Навіть вихід Віктора на заміну завжди відчутно підсилював команду. Він завжди гармонійно вписувався у схему із Зінченком, Маліновським та іншими.Микола Тимощук