«Він навряд чи впорається з креативними гравцями Німеччини»: Сабо назвав вразливе місце збірної України

Збірна України 14 Листопада, 15:46 311
«Він навряд чи впорається з креативними гравцями Німеччини»: Сабо назвав вразливе місце збірної України
Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо поділився очікуваннями від протистояння «синьо-жовтих» з командою Йоахіма Льова.
«Наша збірна може виграти лише завдяки характеру. Ви ж бачите, що діється навколо: Шевченко вже вдруге поспіль не може зібрати оптимальний склад, який давав позитивний результат. У німців ключові гравці не мають проблем зі здоров'ям, тому буде важко. Все залежить від того, яку тактику обере Шевченко. Це, все-таки, Німеччина, а не Люксембург.

Думаю, що у центрі поля зіграє наше найсильніше тріо півзахисників – Степаненко, Зінченко, Маліновський. І буде дуже важливо, щоб наша центральна вісь зіграла надійно.

Мене дуже турбує той факт, що у нас тільки один правий захисник – Юхим Конопля. Мені здається, він навряд чи впорається з креативними гравцями збірної Німеччини. Але, будемо сподіватися, що я помиляюся», – сказав Сабо у коментарі каналу «Футбол».

Нагадаємо, поєдинок Ліги націй проти Бундестіму збірна України проведе вже сьогодні, 14 листопада. Початок зустрічі о 21:45.