Руслан Маліновський: «Зіграли з Німеччиною краще, ніж у Києві»

Збірна України 15 Листопада, 00:53 1369
Руслан Маліновський: «Зіграли з Німеччиною краще, ніж у Києві»
У матчі 5-го туру Ліги націй збірна України на виїзді програла Німеччині з рахунком 1:3. Гру прокоментував півзахисник Руслан Маліновський.
«Вийшла цікава гра, було багато моментів і у нас, і у них. Хіба що в завершальній стадії нам потрібно бути більш холоднокровними. Ми могли забивати другий м'яч після того, як забили перший. Були шанси у нас. Добре почали гру, але нам є над чим працювати. З такими командами потрібно реалізовувати своє і дорожити м'ячем. Не можна втрачати м'яч, суперник майже не помиляється. Думаю, ми провели непоганий матч і нікому дорікнути».

«Вся різниця полягає в грі перед штрафним, на останніх 20 метрах. Як Німеччина грала і як ми. Це теж клас показує, коли розбираються на п'ятачку. Майже не втрачають м'яч. В кінці не вистачає нам, хоча було три штанги, невезіння. Могли забивати більше, ніж один гол. Це хороший тест для нас».

«Вважаю, що зараз зіграли з Німеччиною краще, ніж у себе вдома, і створили більше моментів, ніж у Києві», - сказав Маліновський у коментарі «Футбол 1».