Олег Саленко: «На матч зі Швейцарією тренерський штаб збірної України зробить, як мінімум, шість замін у складі»

Збірна України 15 Листопада, 18:03 2026
Олег Саленко: «На матч зі Швейцарією тренерський штаб збірної України зробить, як мінімум, шість замін у складі»
Колишній форвард «Динамо» Олег Саленко в інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився думками про поразку збірної України збірній Німеччини (3:1).

— Результат очікуваний, але здивували склади обох команд. Напевно, всі сили збірна України зберегла на Швейцарію, що неприємно. Грати потрібно в кожному матчі. Матч почався вдало для збірної України, але німці ввімкнули швидкості і в нас почалися помилки. Кожного матчу в нас нові захист і півзахист - не дивно, що помилок вистачає. «Покатати» м'яч не вдалося - німці не дали. На таких швидкостях нам важко грати.

Особливих претензій ні до кого немає в пропущених голах. По класу команди ми поступаємось, німці завжди тиснуть до останнього. Рахунок цього протистояння - повністю по грі.

— Можна когось виділити в складі збірної України?

— Думаю, що ні. Останнім часом в збірній України, особливо, немає кого виділити. Повністю працює колектив. Всі звикнули, що відзначаються Ярмоленко чи Циганков, але вони залишилися поза грою в цьому матчі. Німці були сильнішими тактично та фізично і взяли своє.

— В матчі з Швейцарією очікуємо напруженої боротьби?

— Добре, що іспанці зрівняли рахунок на останніх хвилинах в матчі з Швейцарією - це полегшило завдання збірній України. Думаю, на цей матч тренерський штаб зробить, як мінімум, шість замін у складі. Можна було б когось довикликати, але часу на це обмаль.

— Шанси команд рівні?

— Так, але збірна України в кращій ситуації, швейцарцям потрібно перемагати і вони будуть відкриватися. Це нам «на руку». Головне, не нестися вперед, відкриваючи захист, бо легко можна потрапити «під роздачу». Хлопцям потрібно заспокоїтися і зібратися. вдало зіграти цей матч і переключатися на клуби. Очевидно, що тренерський штаб розумів, що буде все вирішуватися в матчі з Швейцарією і був готовим до такого розвитку подій.

Микола Тимощук