Ігор Суркіс і Луческу найближчим часом проведуть зустріч. Обговорюватимуть підсилення для «Динамо»

Динамо Київ 16 Листопада, 20:14 2292
Ігор Суркіс і Луческу найближчим часом проведуть зустріч. Обговорюватимуть підсилення для «Динамо»
Футбольний журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE» повідомив, що найближчим часом відбудеться зустріч Мірчі Луческу та Ігоря Суркіса.
«Найближчим часом Мірча Луческу має зустрітися з президентом «Динамо», щоб обговорити подальший перебіг подій: як будуть відбуватися збори команди, яке буде підсилення.

І наскільки мені відомо, вже завтра-післязавтра має відбутися ця зустріч, де вони будуть ці питання обговорювати.

Має відбутися тренувальна товариська гра, у якій зустрінуться головна і друга команди «Динамо». І на цій грі якраз будуть обговорюватися плани на зиму і на весну. Торкнеться справа і новачків: кого треба продавати, ким потрібно підсилити команду.

Наразі Луческу сказав, що у нього немає особливих прізвищ, хто міг би посилити «Динамо». І що він буде обговорювати це з президентом, і після цього вже будуть прийматися рішення.

Зараз говорити про те, що будуть обов’язково бразильці, чи з інших країн... Луческу на цьому не наполягає. Розібравшись, він вважає, що і в українському чемпіонаті є фуболісти, які можуть підсилити «Динамо». Прізвища він поки що не називав. Він буде обговорювати це з президентом. Але підсилення обов’язково буде», - сказав Циганик.