Артем Федецький: «В нас футболісти вищі за майстерністю – впевнений, що в них все вийде в матчі зі Швейцарією»

Збірна України 16 Листопада, 22:30 2663
Артем Федецький: «В нас футболісти вищі за майстерністю – впевнений, що в них все вийде в матчі зі Швейцарією»
Колишній гравець збірної України Артем Федецький в інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився очікуваннями від матчу збірних Швейцарії та України.

— По грі, наша збірна досить пристойно виглядала в останніх матчах, хоча по результату вони були невдалими. Тут потрібно взяти до уваги, з якими збірними ми грали. В матчі з швейцарцями на нас чекає фінал. У збірної щодня випадають гравці через коронавірус. Думаю, Андрій Миколайович не до кінця знає, який склад завтра поставить. Головне, щоб всі гравці були здорові.

— Як оціните шанси команд на перемогу? Збірна Швейцарії вважається фаворитом у букмекерів...

— Потрібно абстрагуватися від усіх прогнозистів і налаштуватися на гру. Впевнений, хлопці так і роблять. Думаю, що шанси команд рівні. У швейцарців є характер, запал. В них було більше фарту в матчі проти іспанців, ніж в України проти збірної Німеччини. Нашій збірній в жодному разі не потрібно виходити з думкою про те, що нічия вже «в кишені» і це влаштовує.

— Яку тактику очікуєте від збірної України на цей матч?

— В цій грі збірній України прийдеться відійти від звичайної тактики. У швейцарів шикарний високий пресинг, вони досить сильно і пристойно накривають. Тому, нашій збірній прийдеться відмовитися від коротких передач і надійніше зіграти в обороні. В нас футболісти вищі за майстерністю, і я впевнений, що в них все вийде.

— Парою центрбеків знову будуть Матвієнко і Забарний?

— Цілком можливо. Це пристойна пара центрбеків. Матвієнко добре читає гру, спокійний, врівноважений, тактично підкований. Забарний всі матчі зіграв на хорошому рівні, не зважаючи на те, що молодий. Помарки в кожного бувають, але він це компенсує своїми бажанням і віддачею.

— Андрій Шевченко довикликав Судакова, Булецу і Назаренка. Хтось із цих гравців зможе проявити себе в матчі зі швейцарцями?

— Не думаю, що хтось із них може так швидко дебютувати. Звісно, у футболі все буває, можливо, це аванс для них і все ще попереду. Надіємось, що більше ніхто не вибуде і ми зможемо зіграти наявним, на даний момент, складом.

— Не здивував такий вибір головного тренера?

— Можна багато говорити, але є думка тренера і його штабу. Просто так нікого не викликають у збірну. Є багато кандидатів - це радує. Андрій Шевченко зробив правильний вибір і його потрібно сприймати, як аксіому.

— Хто із гравців збірної України, за період п'яти турів Ліги націй, Вам сподобався найбільше?

— Це гравці трикутника центру поля: Маліновський, Зінченко і Степаненко. Приємно здивував Зубков своєю настирністю, націленістю на ворота - він тільки прогресує. Також, варто відзначити тих же Забарного і Матвієнка. Загалом, в нас є цілісний малюнок гри і свій стиль. Що важливо, хлопці можуть відходити від своєї тактики, робити те, що від них вимагає тренер, враховуючи досвід попередніх матчів.

Микола Тимощук

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!