Мірча Луческу: «Я розмовляв із тим, хто поширив новину про моє бажання піти з «Динамо», він вибачився»

Динамо Київ 17 Листопада, 17:47 309
Мірча Луческу: «Я розмовляв із тим, хто поширив новину про моє бажання піти з «Динамо», він вибачився»
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу в черговий раз спростував інформацію румунських ЗМІ про те, що він взимку може залишити київський клуб.
«Це навіть не чутки, а просто брехня, яка шкодить мені в стосунках з усіма. Я не знаю, хто і для чого придумує такі новини, особливо в цей період.

Я готуюся до матчів чемпіонату. У нас багато проблем, багато гравців з COVID. Я намагаюся організувати себе і команду, щоб провести нормальний зимовий збір. У мене інші турботи, а не те, що пишуть про від'їзд у зв'язку з COVID-19. Я не збираюся здаватися в будь-якому випадку. Мені потрібно виконати контракт, і я маю намір його виконати.

Вперше я виглядаю боягузом по відношенню до клубу. У цей період світові потрібно бути більш уважним до того, які новини і як подаються. Я ні в якому разі не хочу сказати, що вказую, кому як робити свою роботу. Я розмовляв з тим, хто повідомив цю новину, він вибачився. У такій ситуації не може бути навіть мови про відмову працювати далі», - зазначив Луческу в коментарі румунському виданню Sport.

Нагадаємо, що раніше румунське видання Ziare з посиланням на свої джерела писало про те, що Луческу некомфортно почувається в Києві без своєї сім'ї, зокрема дружини Нелі, яка не може приєднається до тренера через пандемію коронавірусу.