«Він усе виконував»: тренер Зозулі розкрив природний дар форварда «Альбасете»

Футбол України 18 Листопада, 22:47 1110
 «Він усе виконував»: тренер Зозулі розкрив природний дар форварда «Альбасете»
Тренер Романа Зозулі Віктор Гороза розповів про футбольне дитинство форварда «Альбасете».
«Роман у мене займався із семи до дев’яти років. Уже в тому віці було помітно, що з хлопця виросте справжній футболіст. Мама часто мене запитувала: «Вікторе Григоровичу, він буде грати?» Я завжди відповідав ствердно і додавав: «Згадаєте мої слова». Романова мама сильно переживала за сина.

Хлопчик також жив футболом. Коли команда програвала, то Ромчик плакав. Мене вражав його сильний спортивний характер. Крім того, він жодного тренування не пропускав. Покажеш вправу чи даси якесь завдання – Зозуля усе виконує. Після тренувань залишався… Справжній фанат!

Роман був наполегливим і він традиційно грав у атаці, хоча я дозволяв йому виконувати функції вільного художника. Інколи хлопець опинявся у будь-якій частині футбольного поля. Роман мав вроджену швидкість. Ви можете працювати над технікою, фізичними якостями, витривалістю. А швидкість – це природний дар. І цим даром Зозуля володів. Також він був кмітливим, добре бачив поле. А згодом набивав м’яч найбільше у класі», – сказав Віктор Гороза у коментарі Zbirna 24.

Нагадаємо, Роман Зозуля є вихованцем Динамо, за яке провів 51 матч. Пізніше пограв у Дніпрі та Бетісі, а з 2017 виступає за Альбасете. У поточному сезоні українець взяв участь у 12 поєдинках, відзначився голом та асистом.