U21. «Динамо» розгромило «Інгулець» - дублями відзначилися Ванат і Михайленко

Динамо Київ 20 Листопада, 15:19 2058
U21. «Динамо» розгромило «Інгулець» - дублями відзначилися Ванат і Михайленко | 19-27
У рамках 10-го туру молодіжної першості київське «Динамо» вирушило у гості до «Інгульця» – новачка чемпіонату.

Матч пройшов у селищі Володимирівка, що поблизу смт. Петрове. Поєдинок виявився цікавим та результативним: динамівці забили два м’ячі у першому таймі та ще чотири у другому.

Кияни з перших хвилин впевнено взяли м’яч під свій контроль та одразу провели небезпечну атаку. Але якщо перша спроба була лише пристрілкою, то вже наступна стала результативною та ще й ефектною. Отримавши довгий пас зліва, Ванат вбіг до штрафного майданчика та у дотик послав м’яч у дальній від голкіпера кут воріт.

Перевага гостей була очевидною, тому не дивно, що атаки на ворота «Інгульця» організовувалися регулярно. Наприкінці перших 15-ти хвилин наша команда подвоїла свою перевагу: після атаки лівим флангом Данило Мащенко спрямував м’яч до штрафного майданчика, де Ванат у боротьбі із захисником суперника, зміг проштовхнути його у ворота та оформити дубль.

Як видно, гра проходила під диктовку гостей, вони швидко переходили центр поля, тож, не дивно, що господарі часто були вимушені зривати атаки суперника ціною фолу. В одному з епізодів пошкодження отримав Єфіменко, тож його замінили ще до перерви.

На початку другого тайму команди обмінялися небезпечними ударами, але і динамівцям, і гравцям «Інгульця» забракло влучності. Щоправда, наступний гол був питанням часу: вже за кілька хвилин Михайленко отримав пас зліва та з району правого кута штрафного майданчика переправив його у сітку. А ще через три хвилини Михайленко оформив дубль. На перший удар Бодні зліва воротар зміг зреагувати, але м’яч підхопив Микола і з другої спроби переправив його у сітку.

Чудовий момент забити ще мав Вікентій Волошин, але його удар прийняла на себе поперечина! Втім, п’ятий м’яч таки побував у воротах «Інгульця». Його автором став Надольський, який головою приблизно з лінії воротарського майданчика майстерно замкнув дальню подачу справа. Незважаючи на впевнений рахунок, динамівці продовжували іти вперед. Одного разу Бодня не зміг прийняти м’яч на ногу, як слід, хоча момент мав дуже перспективний, в іншому – Сухоручку намагався поцілити у дальній кут воріт, але влучив у стійку!

Але до фінального свистка м’яч все ж таки встиг побувати у воротах господарів ще раз: його автором став Бодня, який прийняв м’яч в районі лівого кута воротарського майданчика та влучно пробив повз воротаря, встановивши остаточний рахунок – 0:6.