Олег Протасов: «Готові були зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, але не за добу, як нам пропонували»

Збірна України 20 Листопада, 17:07 1313
Олег Протасов: «Готові були зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, але не за добу, як нам пропонували»
Перший віце-президент УАФ Олег Протасов підтвердив готовність збірної України до гри зі Швейцарією у Лізі націй, яка не відбулася.
«Збірна була готова до матчу, на чому ми наголошували в переговорах і зі швейцарською стороною, і з УЄФА. Команда готова була здати тести на Covid-19 повторно, щоби підтвердити наявність мінімум 13-ти здорових гравців, але нам відмовили, перекресливши всі наші зусилля. Хоча отримані одразу після повернення до України результати тестування в акредитованій УЄФА лабораторії довели нашу правоту.

До речі, гравці збірної Сергій Кривцов і Жуніор Мораес, які мали підозру на повторне захворювання на Covid-19, теж отримали негативний результат тесту й уже тренуються зі своєю командою та готуються до матчу чемпіонату України. Дивною відмова швейцарського лікаря виглядає ще й тому, що незадовго до цього цей же медик дозволив місцевій команді ФК «Люцерн» узяти участь у матчі проти ФК «Цюрих», хоча напередодні поєдинку в обох командах в окремих футболістів виявили позитивний результат тесту на Covid-19.

Ми були готові зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, однак для цього потрібен час, щонайменше 48 годин — це збір гравців, тестування, оформлення віз тим футболістам, які не мають біометричних паспортів, і організація чартеру. Будь-який менеджер, який працював зі збірною, підтвердить, що організувати це за добу, як нам пропонували у Швейцарії, для виїзного матчу — нереально», - наводить слова Протасова офіційний сайт УАФ.