Футбол України 20 Листопада, 18:01 2052
Вихованець «Динамо» вийшов на заміну та за хвилину забив два голи в матчі першої ліги | 19-27
Матч «Гірник-Спорт» - «Оболонь» став центральним в 14-му турі Першої ліги.

На момент початку гри команда з Горішніх Плавнів посідала друге місце в турнірній таблиці, тоді як пивовари з останніх чотирьох матчів виграли три. І поєдинок виправдав сподівання своїм сюжетом.

«Оболонь» повела в рахунку в першому таймі, але після перерви господарі не тільки відігрались, але й вийшли вперед. «Гірнику-Спорт» залишалось протриматись десять хвилин + компенсований арбітром час, щось здобути три очки. Однак спрацювала заміна від Павла Яковенка. На 69-й на полі з’явився Олексій Щебетун – вихованець запорізького «Металурга», який встиг ще повчитись в академії «Динамо» і пограти за київський дубль, з яким вигравав чемпіонат U-21.

На 86-й хвилині 23-річний форвард замкнув подачу з флангу та зрівняв рахунок.

А на 87-й Олексій спочатку зачепився за м’яч на половині поля суперника, а потім реалізував вихід один на один з голкіпером після пасу партнера. В підсумку «Оболонь» перемогла 3:2 та піднялась на сьому місце в турнірній таблиці. Відставання від того ж «Гірника-Спорт», який наразі опустився на четверту сходинку, становить чотири очки, при цьому у киян на одну гру менше.

Додамо, що Олексій Щебетун в сезоні 2017/18 дебютував в Прем’єр-лізі, зігравши п’ять матчів за кам’янську «Сталь». Потім були запорізький «Металург», «Авангард» та невдалий період в Білорусі. В нинішньому сезоні це другий та третій гол форварда. При цьому він забив в другому матчі поспіль – раніше він відзначився у грі з «Авангардом».