Світовий футбол 22 Листопада, 10:36 1320
«Ювентус» розібрався з «Кальярі», «Барселона» перед візитом в Київ програла «Атлетіко»  | 19-27
Всі суперники «біло-синіх» по групі Ліги чемпіонів провели свої внутнішні матчі у суботу.

«Ювентус» в матчі 8-го туру чемпіонату Італії на своєму приймав «Кальярі» і переміг із рахунком 2:0.

Дубль оформив Кріштіану Роналду, який дістався до позначки в 60 забитих голів у Серії A.

Туринська команда набрала 16 очок і піднялася на 2-е місце, але у Мілана на 1 пункт більше і матч в запасі.

«Ювентус» - «Кальярі» 2:0

Голи: Роналду, 38, 42

Ювентус: Буффон, Куадрадо, Демірал, де Ліхт, Данило (Сандро, 86), Рабьо (Маккені, 69), Артур (Бентанкур, 85), Бернардескі, Кулусевскі (К'єза, 85), Мората (Дібала, 69), Роналду

***

Перед початком цього матчу було багато розмов про те, як зіграє проти «Барселони» її колишній футболіст, а нині гравець «Атлетіко» Луїс Суарес. Однак уругвайський нападник не був включений навіть до заявки мадридського клубу, уругваєць підхопив коронавірус під час матчів за національну збірну. Проте його нові партнери розпочали матч проти каталонців досить агресивно і за перші одинадцять хвилин створили два дуже небезпечних моменти біля воріт гостей.

Спочатку на 5-й хвилині Сауль завдав сильного удару в лівий верхній кут воріт, але Тер Штеген зумів перевести м'яч на кутовий. А потім Льоренте справа увірвався до штрафного майданчика суперників і пробив. М'яч із дзвоном вдарився у поперечину і вилетів за межі поля. Щодо «Барселони», то і у них на перших хвилинах міг відзначитися Грізманн, але його удар головою з близької відстані виявився неточним.

А потім майже до самої перерви гра проходила без особливих моментів. І тільки на 41-й хвилині Мессі, отримавши пас від Альби, опинився сам на сам із Облаком, але переграти голкіпера «Атлетіко» йому не вдалося. І коли, здавалося, що на перерву команди підуть за нульового рахунку, грубу помилку допустив воротар «Барселони» Тер Штеген. Він вибіг на перехоплення м'яча майже до центру поля, але не зумів до нього дістатися першим. А Карраско, технічно обігравши німця, забивав вже практично в порожні ворота.

В другому таймі по-справжньому гольових моментів теж було небагато. Так, на 57-й хвилині Лангле після передачі Мессі бив з близької відстані головою, але влучив прямо в Облака. А на 82-й хвилині після пасу все того ж Мессі вже Грізманн пробивав головою, але знову потрапив м’ячем у воротаря.

В підсумку «Атлетіко» виграв з рахунком 1:0 і за очками наздогнав у турнірній таблиці лідера чемпіонату «Реал Сосьєдад».

«Атлетико» - «Барселона» - 1:0

Гол: Карраско (45+3)

«Барселона»: Тер Штеген, Роберто, Піке (Дест, 62), Лангле, Альба, Пьяніч (Брейтуейт, 83), Де Йонг, Мессі, Дембеле, Педрі (Коутіньо, 57), Грізманн (Трінкау, 83)

Раніше повідомлялось, що «Ференцварош» Реброва здобув мінімальну перемогу в чемпіонаті перед зустріччю з «Ювентусом» у Лізі чемпіонів.