«Наполі» – «Мілан»: прогноз і ставка. Битва за лідерство

Світовий футбол 22 Листопада, 12:48 197
«Наполі» – «Мілан»: прогноз і ставка. Битва за лідерство
У центральному поєдинку 8-го туру в Серії А «Наполі» прийме «Мілан». Господарі поля будуть намагатись наздогнати лідера, а сам «Мілан», який є лідером, буде намагатись зміцнити лідерство, тому очікую, що обидві команди будуть грати на перемогу, і все ж здобудуть по 1-у очку.

«Наполі» грає непогано, підопічні Гаттузо виграли 5 поєдинкі із 7-и, програвши лише «Сассуоло», які зараз у хорошій формі, і отримали тех. поразку за матч із «Юве». Однак команда йде в трійці лідерів і показує непогану результативність.

«Мілан» взагалі видав кращий старт за останні мабуть 8 років, команда Піолі ще не програвала в цьому чемпіонаті вигравши 5 матчів і два звівшти до нічиєї. У команди хороша реалізація, поки менше 2-х голі вони в чемпіонаті не забивали.

«Наполі» в непоганій формі, виграли 4 з останніх 5-и матчі у всіх турнірах. А от «Мілан» в останніх матчах дещо «пригальмував», спочатку програвши «Ліллю» (0:3), а потім виравши нічию у «Верони». Господарі будуть намагатись закріпити успіх, в той час, як гості будуть намагатись поернутись на шлях перемог. Отже, чекаю, що гра буде важкою, а тому переможця в ній не бачу.