«Динамо» – «Барселона»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 24 Листопада, 19:48 219
«Динамо» – «Барселона»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги чемпіонів «Динамо» – «Барселона».
Можливо, із повною обоймою гравців «Динамо» і могло б розраховувати на успіх із «Барселоною». Саме з такою кволою, якою вона нині є. Нестабільність іспанців полягає не лише у результатах, а й у грі. Особливо на спаді виглядає форма Мессі, а з ним і решти. Показати себе в усій красі як аргентинцеві, так і усій команді вдається якраз лише у Лізі чемпіонів.

Але у найближчому матчі «Барса» не зможе розраховувати на досвідченого Піке та юного вундеркінда Фаті. У киян проблеми значно глибші. Тимчик, Кенджора, Попов, Шабанов, Сирота. Я вже навіть мовчу про Бурду. І це тільки втрати у захисті. І це все на руку супернику. Аби не зводити ситуацію до безнадійної, звісно, краще не згадувати хворих Сидорчука та Циганкова, Родрігеса та Андрієвського. Але я вже звик до девізу, притаманному «Динамо» – чим гірше, тим краще. Себто чим складніше становище, тим легше команді з нього вибиратися.

Хочеться у це вірити, враховуючи досвід першої зустрічі, в якій знекровленим складом українці змогли здивувати і ледь не вивезли з Барселони очки. Не беруся прогнозувати, чи вдасться цього разу. Поділюся своїм відчуттям стосовно кількості голів, яких я прогнозую в районі 3-4.