Динамо Київ 25 Листопада, 00:01 10032
«Ювентус» з труднощами переміг «Ференцварош». Як виглядає турнірна таблиця Ліги чемпіонів в групі «Динамо» | 19-27
«Ювентус» та «Барселона» достроково здобули путівки до плей-оф турніру.

В Турині на сенсацію націлився Ференцварош Сергія Реброва. «Фраді» вийшов проти «Юве» грати, а не терпіти, і вже на 19-й хвилині зуміли відкрити рахунок. Це Нгуен прорвався правим флангом і прострілив уздовж воріт, а Мірто Узуні випередив Куадрадо й пробив Щенсни. Колумбійський латераль «Старої синьйори» реабілітувався перед перервою – відкинув із флангу на Кріштіану Роналду, португалець на віражі обійшов оборонця і більярдним пострілом із лівої зрівняв рахунок. А в ендшпілі дуелі Куадрадо оформив і другий асист, знайшовши фланговим навісом голову Альваро Морати.

«Ювентус» - «Ференцварош» 2:1 (1:1)

Голи: 0:1 - 19 Узуні, 1:1 - 35 Роналду, 2:1 - 90+2 Мората

«Динамо» - «Барселона» 0:4 (0:0)

Голи: 0:1 - 52 Дест, 0:2 - 57 Бретвейт, 0:3 - 70 Братвайт (пен), 0:4 - 90+2 Грізманн

«Динамо» вилітає з ЛЧ, але Ігор Суркіс недарма тримав смартфона в руках. «Ювентус» дивом дотиснув «Ференцварош» і склав компанію «Барсі» у плей-офф. Натомість у киян буде домашній бій за 3 місце і спуск в Лігу Європи! Чекаємо в гості Сергія Реброва.