Зробили добре для своїх. Рішення УЄФА щодо матчу Швейцарія – Україна Федецькому нагадало 90-ті

Футбол України 26 Листопада, 16:05 1150
Зробили добре для своїх. Рішення УЄФА щодо матчу Швейцарія – Україна Федецькому нагадало 90-ті
Колишній фланговий захисник національної збірної України Артем Федецький прокоментував ТК Футбол рішення УЄФА про технічну поразку для синьо-жовтих від Швейцарії.
Я шокований таким рішенням. Нагадує якісь 90-ті. Просто прибрали Україну з квартету найсильніших збірних. Тим більше ми пам'ятаємо висловлювання Андрія Шевченка, що у збірної є достатня кількість футболістів. Це рішення – закулісні ігри.

Мені цікаво, як би вирішувалася доля матчу, якби грала збірна Іспанії чи Німеччини. І яке рішення вони б ухвалили. Потрібно однозначно подавати апеляцію. Матч мав бути зіграний, все має вирішуватись за спортивним принципом.

Штаб-квартира УЄФА де? У Швейцарії, правда? Ось тому й такі рішення ухвалюють, все сходиться. Не потрібно бути Шерлоком Холмсом чи доктором Ватсоном, щоб зрозуміти, звідки ростуть ноги. Ухвалили вигідне для Швейцарії рішення.

Я впевнений, що вони нашу збірну не обіграли б. Наша команда зараз входить в топ-когорту найсильніших у світі. Тому вони вирішили зайвий раз не ризикувати і скористатися поганим пунктом. Якби вина була на нашій команді... А так, прецеденту немає. Тут ситуація форс-мажорна і УЄФА не мала ухвалювати таке помилкове рішення.