«Ні «Зорі», ні «Дніпру-1» це не принесло спокою». Думка експерта про відхід Скрипника, який не відбувся влітку

Футбол України 26 Листопада, 22:41 359
«Ні «Зорі», ні «Дніпру-1» це не принесло спокою». Думка експерта про відхід Скрипника, який не відбувся влітку
Відомий український тренер Олександр Севідов, в рамках подкасту «Халат Мілевського», висловив свою думку про те, що Віктор Скрипник міг опинитися в «Дніпрі-1». Нагадаємо, що перехід зірвався в останній момент.
«Говорячи по-одеськи «Ни один такой кипиш» безслідно не проходить для команди. Це внутрішнє життя клубу, яке непокоїться можливим відходом тренера після успішного сезону - третє місце, група Ліги Європи, «що тобі ще треба, Вікторе?».

Одна справа, коли тебе запрошує київське «Динамо», умовний «Лілль», «Ренн» або «Лаціо», це можна зрозуміти. Але «Дніпро-1»... Я не знаю мотивів, які спонукали Віктора погоджуватися

Швидше за все, все це (переговори) насправді були, новий головний тренер був готовий. Чому не зрослося? У мене немає інформації чому, можливо колись ми дізнаємося.

Напевно, тільки Скрипник може розповісти про це, або хтось із керівників «Дніпра-1». Ні «Дніпру-1», ні «Зорі» все це не принесло внутрішнього спокою. У одних вже змінився тренер, і не виключено, що теж саме чекає і інших. Таке футбольне життя, все залежить від результату», - розповів Севідов.


Відзначимо, що зараз з дніпрянами працює Ігор Йовічевіч.