«Динамо» - «Ворскла»: орієнтовні склади команд

Динамо Київ 28 Листопада, 10:56 1645
«Динамо» - «Ворскла»: орієнтовні склади команд
Сьогодні, 28 листопада, в рамках 11-го туру чемпіонату України відбудеться зустріч київського «Динамо» та полтавської «Ворскли» (початок - о 17:00). Пропонуємо орієнтовні склади на цей матч.

«Динамо» у цьому поєдинку не допоможе капітан Сергій Сидорчук, якому залишилося відбути два матчі 3-матчевої дискваліфікації. Під питанням готовність Віктора Циганкова, стосовно якого Мірча Луческу перед грою з «Барселоною» сказав, що вінгер здав негативний тест на COVID-19 і може бути готовий до суботи. У лазареті «Динамо» продовжують перебувати Микита Бурда, Назарій Русин, Володимир Костевич і Олександр Тимчик, а Міккель Дуелунд відновлюється після ускладнень, викликаних коронавірусом. Окрім того, невідомий стан Артема Шабанова, Олександра Сироти та Жерсона Родрігеса, що пропускали матч Ліги чемпіонів через виявлений COVID.

Полтавці про свою кадрову готовність не повідомляють, а дискваліфікованих у команді Юрія Максимова немає. Можна припустити, що в воротах знову вийде Ткаченко, адже Різник перебував на самоізоляції. У минулому турі в нападі грав Щербак - вірогідно, він зіграє й сьогодні, якщо Кулач ще не відновився після ушкодження.

Орієнтовні склади

«Динамо»: Бущан - Кенджора, Забарний, Попов, Миколенко - Шепелев, Шапаренко - Вербич, Буяльський, де Пена - Супряга.

«Ворскла»: Ткаченко – Пердута, Чеснаков, Яворський, Альюн, Якубу – Скляр, Пуцлін, Кане – Степанюк – Щербак.

Нагадаємо, що матч «Динамо» - «Ворскла» відбудеться сьогодні в Києві на НСК «Олімпійський». Початок зустрічі - о 17:00.