Микола Павлов: «Динамо» має козир в матчі з Ворсклою – це Луческу»

Динамо Київ 28 Листопада, 12:34 1024
Микола Павлов: «Динамо» має козир в матчі з Ворсклою – це Луческу»
Перед матчем 11-го туру чемпіонату України, в якому «Динамо» на своєму полі прийме полтавську «Ворсклу», своїми очікуваннями від майбутнього протистояння поділився колишній тренер обох команд, заслужений тренер України Микола Павлов.

- Я з нетерпінням чекаю на цей матч, обов'язково буду дивитися його по телевізору. Думаю, він буде цікавим, адже зустрічаються перша і третя команди на даний момент. Особливо цікаво буде спостерігати за матчем, з огляду на те, що у минулому турі «Ворскла» дуже здорово зіграла проти «Колоса», обігравши їх начисто. А «Динамо» після поразки від «Барселони» на початку тижня, напевно, захочеться реабілітуватися перед уболівальниками і самим перед собою за невдалу гру.

- Не найкращий моральний та психологічний стан не позначиться негативно на команді?

- У «Динамо» є один великий плюс. Їхній козир - головний тренер Луческу, який завжди з честю виходив із подібних ситуацій. Не сумніваюся, що і цього разу він зробить усе необхідне, щоб гравці повірили у свої сили і вдало зіграли.

- У разі перемоги «Ворскла» може піднятися на друге місце, для полтавчан це буде додатковою мотивацією?

- Вони вже й так стрибнули вище голови, піднявшись на третє місце. І продовжують здорово грати і набирати очки. Тому навіть, якщо вони невдало зіграють з «Динамо», їм ніхто не дорікне. А якщо здобудуть результат, це буде великим досягненням.

- У чому, на ваш погляд, секрет успішної гри «Ворскли» в нинішньому сезоні?

- Наскільки я пам'ятаю, ця команда завжди славилася хорошим, міцним колективом і теплою, сімейною обстановкою. Після того, як пішов Сачко, у цьому плані там усе трохи надломилося. Тепер прийшов Максимов і все налагодив, тому прийшов і результат. Футболісти-то усі досвідчені і легіонери хороші. Очевидно, дійсно, не вистачало тільки тренерської руки.

- За рахунок чого, на ваш погляд, «Ворскла» спробує відібрати очки у «Динамо»? Яку тактику обере на матч?

- Ще коли я був тренером, про тактику ніколи не розповідав ні журналістам, ні уболівальникам. Вважаю, це повинно залишатися в таємниці, тому свою думку з цього приводу залишу при собі. Можу тільки припустити, що буде напружена, бойова гра, в якій «Динамо» переможе з різницею в один м'яч.

- Кого з гравців «Ворскли» і «Динамо» могли б виділити?

- Не знаю, чи буде грати Кулач, але він як раз і виділяється у складі полтавчан, а також капітан Чеснаков, якого я також хотів би відзначити. Сила «Ворскли» у стабільності її складу, а що стосується «Динамо», навіть не знаю, хто у них буде грати, і кого можна виділити. Складно сказати, в якому стані перебувають ті чи інші футболісти, які перенесли коронавірус. Можу лише сказати, що я стежу за своїм вихованцем - Миколою Шапаренком, якого добре знаю.