Циганик: «Шанси України в Лозанні? Їх немає!»

Футбол України 30 Листопада, 21:34 1339
Циганик: «Шанси України в Лозанні? Їх немає!»
Журналіст Ігор Циганик в ефірі «ЦиганикLive» розповів про майбутнє скандального рішення УЄФА стосовно матчу Швейцарія – Україна.
«Чи є в України шанси в Лозанні? Я думаю, що немає!

Там не матиме значення якась юридична складова. Лозанна підтримає УЄФА. Для Спортивного арбітражного суду має значення, щоби була конструкція в рішенні УЄФА, щоби там все було правильно.

Не дарма швейцарські журналісти писали про дивну поведінку швейцарської федерації, яка посилилася в одному кантоні, а грати мали в іншому.

Забий Рамос один з двох пенальті у матчі, який Іспанія не виграла, то все могло би скластися інакше. А так… Ми мали відправити аматорську команду якусь, з якогось села, яка готова була зіграти. Вони би вийшли у футболах національної збірної і цей матч був би у реєстрі матчів національних збірних. Ми могли змити футболку національної збірної нижче нікуди. Ось це ображає.

Я обурений ситуацією і тим, як повів себе УЄФА. Будемо чекати суду в Лозанні, хоча я сумніваюся, що там у нас є хоч якісь шанси, бо це все велика політика і великі гроші, а УЄФА вигідніше, щоби там була Швейцарія».