«Ювентус» розгромив «Динамо» у Лізі чемпіонів

Динамо Київ 2 Грудня, 23:54 707
«Ювентус» розгромив «Динамо» у Лізі чемпіонів | 19-27
Доля путівки до Ліги Європи вирішиться у Києві 8-го грудня в матчі проти «Ференцвароша».

У стартовому матчі в групі «біло-сині» поступилися на своєму полі (дубль оформив Мората), але при цьому по грі мало в чому поступалися найсильнішому клубу Італії останніх дев'яти років. Так що й у виїзній грі підопічні Мірчі Луческу розраховували боротися за позитивний результат.

Зі стартових хвилин господарі заволоділи ініціативою та почали методично розхитувати захисні порядки «біло-синіх». Спочатку Роналду та його партнери пристрілювалися здалеку, далі Бущан двічі врятував після ударів головою Маккенні та Морати. Але на 21-й хвилині наш воротар не зміг зреагувати на удар К'єзи головою, який замикав навіс Алекса Сандро з лівого флангу.

Трохи згодом прекрасний момент подвоїти перевагу туринців був у Роналду, на якого проштовхнув м'яч Алекс Сандро, але португалець метрів із 10-ти «засадив» у поперечину. А ось ближче до завершення першого тайму близькими до забитого м'яча вже були «біло-сині». Спочатку арбітр не побачила порушення правил Бонуччі проти Вербича у своєму штрафному майданчику, коли захисник обійняв Беньяміна та завалив на газон, потім після навісу Кендзьори з правого флангу Вербич скинув м'яча грудьми, а Циганков, який набіг, пробив у вже лежачого на газоні голкіпера, втративши найреальніший гольовий шанс у «Динамо» за весь матч.

Незабаром після поновлення гри ще одна хороша подача вийшла у Циганкова зі штрафного, м'яч, нікого не торкнувшись, летів у кут воріт, але Щенсни зіграв надійно та парирував навіс-удар динамівця. А потім туринці за вісім хвилин зняли всі питання про переможця матчу. На 58-й хвилині після прострілу з правого флангу Бущан вибив м'яча в ногу Мораті, від якої сфера відскочила прямо на набігаючого Роналду - Кріштіану залишалося поцілити в порожні ворота, щоб забити свій 750-й гол у кар'єрі. А на 66-й хвилині Мората після пасу справа прийняв передачу в центрі штрафного майданчика, вийшов на ударну позицію та несильно пробив повз Бущана.

Надалі обидві команди догравали поєдинок. Туринці за інерцією, але без особливого бажання бігли вперед, а динамівці, схоже, всіма думками вже були в поєдинку заключного туру групового турніру проти «Ференцвароша» (хоча в компенсований час хороший удар вдався Шапаренку, але надійно зіграв Щенсни), в якому вирішиться доля путівки до Лігт Європи. «Біло-синім» не можна програвати, при цьому підопічних Мірчі Луческу влаштує й нічия (0:0 або 1:1).