«Динамо» впевнено у меншості перемогло «Маріуполь»

Динамо Київ 5 Грудня, 21:24 2344
«Динамо» впевнено у меншості перемогло «Маріуполь» | 19-27
Київське «Динамо» перемогло «Маріуполь» (1:2).

Динамівці з перших хвилин почали багато атакувати, регулярно створюючи загрозу біля воріт номінальних господарів, тому гол не змусив довго чекати – вже на 6-й хвилині матчу Гармаш вивів кмиян вперед, обігравши захисника і воротаря «Маріуполя» та з гострого кута спрямувавши м'яч у сітку.

Жахливо зіграв Сікан: двома ногами влетів у Кенджору, коли про м'яч взагалі мови не було. І це тільки жовта?

Де Пена спокійно обійшов 3 суперників і небезпечно пробив. Кудрик врятував, але динамівці періодично перевіряли на міцність оборону «Маріуполя».

Спроби «Маріуполя» вийти через пас виглядали дуже сумно - «Динамо» швидко накривало і великими силами атакувало фінальну третину.

Де Пена віддав передачу у розріз, Циганков у дотик підправив м'яч на Гармаша, вивівши його на ударну позицію, однак Денис трохи не влучив у дальній кут воріт.

На полі багато боротьби, футболісти обох команд по черзі втрачають м'яч, не даючи можливість створити небезпечні моменти біля воріт одна одної.

Нещерет «привіз» вилучення. Руслан не відразу вирішив, чи виходити з воріт, а потім запізно наважився і скосив Горбунова після класного пасу на хід від Очеретька. Бущан замінив Гармаша.

На перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Динамо» у рахунку.

У другому таймі динамівці продовжували атакувати. Небезпечний удар від Шапаренка - воротар маріупольців лише в останній момент встиг виставити руку, і м'яч приземлився на сітку зверху.

Де Пена виконав штрафний удар, і на газоні у штрафному майданчику «Маріуполя» опинилися одразу двоє футболістів киян - Кенджора та Циганков. Після перевірки VAR, арбітр пенальті не призначив.

Стрімка контратака «Динамо» могла закінчитись взяттям воріт. Циганков віддав своєчасний пас вперед на Шапаренка, той уникнув офсайду і прострілив на де Пену, але Очеретько допрацював до кінця та встиг вибити м'яч.

На 77-й хвилині матчу динамівці реалізували перевагу на полі у забитий м'яч. Андрієвський віддав чудовий пас на де Пену, той у дотик вивів на ударну позицію Циганкова, і Віктор впевнено замкнув дальню стійку.

Після другого голу гра перейшла у більш спокійне русло.

У доданий час «Маріуполь» знайшов можливість для атаки, яка стала результативною: Топалов влучно пробив у дальній кут воріт та скоротив відставання у рахунку.

Таким чином, «Динамо» здобуває перемогу – 2:1, яка дозволяє продовжувати одноосібно очолювати турнірну таблицю.