«Динамо» зберегло відрив від «Шахтаря». Як виглядає турнірна таблиця після 12-го туру ЧУ

Динамо Київ 6 Грудня, 21:29 5702
«Динамо» зберегло відрив від «Шахтаря».  Як виглядає турнірна таблиця після 12-го туру ЧУ | 19-27
Вашій увазі результати всіх матчів та турнірна таблиця після 12-го туру в Україні.

Львів - Інгулець 1:1

Голи: Сабіно 45+2 - Бартуловіч 41 (пен.)

Петрівська команда володіла ініціативою, але заштовхала лише один гол у ворота суперника. Суперника, який догравав матч удев'ятьох.

Шахтар - ФК Минай 5:1

Голи: Олег Допілка 20 (авт.), Фернандо 21, Манор Соломон 29, Микола Матвієнко 49, Максим Лопирьонок 72 (авт.) - Анатолій Нурієв 35

Взагалі без шансів для новачка УПЛ та ще й допомагали діючому чемпіону забивати.

ФК Маріуполь - Динамо 1:2

Голи: Дмитро Топалов 90+3 - Денис Гармаш 6, Віктор Циганков 77

Кияни в свою чергу грали з «Маріуполем». Вже на шостій хвилині Денис Гармаш відкрив рахунок і біло-сині мали ще моменти для голу. Однак під кінець першого тайму Руслан Нещерет, який замінив Бущана, заробив пряму червону картку невиправданим підкатом за межами штрафного. Як наслідок, «Маріуполь» більше тайму грав у більшості, але скористатись цим не зміг. Циганков на 77-й забив другий м’яч, азовці відповіли лише голом Топалова на 90+4-й. «Динамо» зберегло перевагу в три очки над «Шахтарем».

Олімпік - Рух 3:1 (2:0)

Голи: Шахаб (8, 62), Беніто (24) - Цимбалюк (69 авт.)

Олімпік знову довів свій вищий рівень у порівнянні з новачками УПЛ. Сьогодні донеччани спокійно перемогли Рух, знову забив Шахаб. Наразі він безальтернативно найліпший бомбардир першості.

Рух залишається єдиною командою УПЛ, яка ще не вигравала.

Зоря - Дніпро-1 3:1

Голи: Громов 52, Громов 75, Сваток 84 (авт.) - Назаренко 90

Дніпряни своїм голом перервали «суху» серію Зорі, але це не допомогло їм виграти. Четверта поспіль перемога луганців та п'ята поспіль поразка у чемпіонаті дніпрян.

Десна - Ворскла 1:0

Гол: Тамм 90+4

У Чернігові Десна та Ворскла катали дружню нічию, але у доданий час господарі неочікувано забили та вирвали перемогу.

Колос - Олександрія 1:1

Голи: Селезньов 26 (пен.) - Шастал 53

Нереалізований пенальті: Гречишкін 15 (воротар)

Городяни не забили пенальті, а Євген Селезньов свій 11-метровий відправив у ціль. Результат, який навряд чи задовольнив наставників обох команд, адже ця нічия більше на користь конкурентів.