Олег Печорний: «Які конструктивні відносини можуть бути в УАФ та УЄФА, якщо в УЄФА «поховали» нашу збірну?!»

Динамо Київ 7 Грудня, 09:31 1363
Олег Печорний: «Які конструктивні відносини можуть бути в УАФ та УЄФА, якщо в УЄФА «поховали» нашу збірну?!»
Президент Асоціації футболістів України Олег Печорний, в інтерв'ю 1927.kiev.ua, поділився думками про хід справи з позовом УАФ проти УЄФА по технічній поразці збірної України швейцарцям.

— УАФ отримала повне рішення Апеляційного комітету УЄФА, згідно з яким збірної України було зараховано поразку 0:3 в матчі Ліги націй Швейцарія - Україна. Очікуєте на його публікацію?

— Так, як працює УАФ - працювати не можна. Все закрито, завуальовано. Не зрозуміло, що написано в рішенні УЄФА, коли буде подаватися апеляція, а генеральний секретар УАФ говорить про специфічні відносини з київським «Динамо». Для початку Запісоцькому потрібно розібратися в своїх «Авгієвих конюшнях» і розповісти, як вони разом із Павелком підвели українських футболістів і вболівальників. «Динамо» і «Шахтар» - два клуби, які тягнуть український футбол, справно платять зарплати. Які можуть бути розмови?

— На скільки об'єктивно, коли одні команди грають майже завжди із VAR, а інші - практично з ним не стикаються?

— Це ще один провал УАФ. VAR повинен бути на всіх матчах, як це в впроваджено в будь-якій цивілізованій країні. Якщо Андрієві Павелку не вистачає на це коштів, нехай візьме із вкрадених від УЄФА та ФІФА. За двадцять років в українському футболі, я такого безладу в ФФУ ще не бачив.

До використання VAR теж є багато питань. Звісно, я упереджене ставлення до київського «Динамо». На це, зокрема, впливають і такі інтерв'ю генерального секретаря УАФ. Йому із Павелком потрібно відповісти за технічну поразку швейцарцям, за корупційні схеми із зеленими полями, де сховали той завод, а не говорити про «специфічні відносини» із легендарним українським клубом. Таких дилетантів і клептоманів в УАФ ще не було.

— Чому досі не опубліковано рішення УЄФА по матчу зі Швейцарією?

— Звісно, для початку, потрібно було б побачити рішення УЄФА. Якщо його можна опублікувати - нехай опублікують. Якщо не можна - нехай скажуть, що є заборона на публікацію.

Друге - хочу побачити позовну заяву нашої УАФ. Вже пройшов тиждень - їм залишається три дні на подачу заяви. Про це потрібно говорити і цим займатися, а не шукати чорну кішку в чорній кімнаті.

Коли Запісоцький говорить про «конструктивні відносини з УЄФА» і що вони не судяться з УЄФА - це показує небажання УАФ позиватися проти УЄФА. Які конструктивні відносини можуть бути, якщо в УЄФА «поховали» нашу збірну?!

Микола Тимощук