«Олімпік» з Каргбо та Беніто розписав нічию зі «Львовом»

Футбол України 11 Грудня, 21:00 1429
«Олімпік» з Каргбо та Беніто розписав нічию зі «Львовом» | 19-27
Прем'єрний матч 13-го туру УПЛ між Олімпіком і Львовом переможця не виявив.

Олімпік перед останнім матчем у 2020 році перебував в одному заліковому балі від зони Ліги Європи, а Львів – у двох очках від останньої позиції в таблиці. Таким чином, шукати мотивацію обом колективам не треба було, але з кадрами у тренерів було непросто. «Містяни» не могли розраховувати одразу на трьох дискваліфікованих лідерів, а в донеччан на лавці сиділо три гравці молодіжки.

Фаворитом, звісно ж, був Олімпік, який захопив ініціативу й до десятої хвилини провів аж три удари по воротах. Більш-менш нормальним був лише один – це Лебеденко стріляв з дистанції у ближній кут, однак Костик спокійно забрав м'яч. На 13-й хвилині по центру пробивав Каргбо, але і тут Костик не мав проблем. Львів намагався відповідати досить перспективними контратаки, однак жодна з них до реальної гостроти не призвела. Перший і єдиний удар у гостей пройшов аж на 30-й хвилині, коли Кравчук пробив повз ближню стійку після кутового – втім, там все одно був офсайд.

В другій половині тайму підопічним Віталія Шумського вдалося вирівняти хід зустрічі. Олімпік у цей період володів ініціативою, але з перспективних моментів було лишень падіння Каргбо у штрафному, яке проігнорував арбітр. Низка подач у карний майданчик успіху господарям не принесла, однак під завершення першого тайму донеччани знову притиснули Львів – це вилилось у неточний удар Пасіча після кутового та постріл Беніто з меж штрафного у дальній нижній кут, який парирував Костик. Забити до перерви командам так і не вдалось.

Другий тайм Олімпік розпочав з кутового та пострілу Лебеденка з підбирання, але Костик знову зіграв спокійно. Львів же несподівано огризнувся контратакою, в якій Нич обіграв останнього захисника у карному майданчику й опинився прямо перед Бетімом – голкіпер врятував донеччан, відбивши фінальний постріл нападника. На 51-й же хвилині шедевр міг оформити Ернест, який завдав удару з дальньої дистанції, однак Бетім парирував у красивому стрибку. Зрештою, перевага гостей вилилась у результативний кутовий на 56-й хвилині – подачу з нього ударом головою в протихід голкіперу замкнув Кравчук. 1:0!

Лише після цього Олімпік прокинувся, перехопивши контроль над грою й почавши створювати гольові моменти. На 59-й хвилині пристрілку почав Лебеденко, який вистрілив повз ворота з-за меж штрафного, а на 61-й метрів з 11-ти після прийому на груди пробивав Беніто – по горобцях! Ще за три хвилини Беніто скинув простріл Політила під удар Каргбо, а той вистрілив точно у дальній кут. Бути б голу, якби стійка не зіграла за Львів! Після цього господарі провели ще й низку кутових, але поступово «містяни» вирівняли хід зустрічі – а на 71-й хвилині Нич ще й міг забити після фінта Зідана у штрафному та обіграшу Бетіма. На щастя для підопічних Ігоря Климовського, голкіпер зумів вийти переможцем з дуелі.

На 70-х хвилинах особливої гостроти не виникало. Тренери проводили заміни, тож у матчі виникло багато пауз – і тим більш несподіваним виявився гол Олімпіка на 76-й. Гольову атаку донеччан розпочало класне закидання від Драме на хід Лебеденку, після якого пішов простріл під замикання Романовському. 1:1! Це освіжило гру господарів: на 81-й хвилині у падінні повз ворота пробивав Каргбо, а на 83-й Тейшейра вискочив практично віч-на-віч з Костиком – воротар врятував «містян»!

На останніх хвилинах Олімпік продовжував комбінувати на чужій половині поля й обстрілювати Костика. Атаки неодмінно завершувались ударами з дальньої дистанції, однак ні Лебеденко, ні Романовський, ні Каргбо не змогли поцілити у площину. Львів же у компенсований час міг і перемогу вирвати, однак удар Ернеста після рикошету від Снурніцина влучив у поперечину.. Зрештою, фінальний свисток зафіксував результативну ніичю.

Таким чином, Олімпік набрав 17 очок і піднявся на п'яту позицію в турнірній таблиці. Львів, маючи в активі 9 залікових балів, вийшов на дев'яту сходинку.

Олімпік - ФК Львів 1:1

Голи: Даніель Романовський 76 - Юрій Кравчук 55

Олімпік: Халімі Бетім, Іссіар Драме, Даніель Романовський (Різван Аблітаров 90), Фабрісіо Альваренга (Максим Тейшейра 58), Андрій Кравчук, Беніто, Ібрагім Каргбо, Євген Пасіч, Орест Лебеденко, Ігор Снурніцин, Сергій Політило

ФК Львів: Орест Костик, Назарій Нич, Донатас Казлаускас, Олександр Романчук (Ігор Кошман 87), Енес Махмутовіч, Володимир Якимець, Фране Чірьяк (Міхкель Айнсалу 75), Артур Ременяк (Єгор Клименчук 72), Ернест Антві, Юрій Кравчук, Рафаель Сабіно

Попередження: Фабрісіо Альваренга 28 - Рафаель Сабіно 35, Єгор Клименчук 79