(Анти) Герой футбольного дня. Владислав Супряга

Динамо Київ 13 Грудня, 17:29 2523
(Анти) Герой футбольного дня. Владислав Супряга
Кінець перспектив форварда у «Динамо»?

Цікаво, як при Мірчі Луческу виглядатиме на футбольному полі Артем Бєсєдін? Тренер «Динамо» раніше говорив, що чекає на його повернення і розглядає його як конкурента Владу Супрязі. Мірчі Луческу подобається такий типаж форвардів: навіть вчора він роздавав компліменти 35-річному Євгену Селезньову. Бесєдін в перспективі може стати не менш корисним для Динамо, аніж Селезньов свого часу був для «Шахтаря».

(Анти) Герой футбольного дня. Владислав Супряга - изображение 1

Звісно, «подвиги» Бесєдіна ще не вивітрилися з пам'яті. Чого варті хоча б його промахи з вбивчих позицій у торішньому матчі проти «Лугано», що коштувало «Динамо» євровесни. Бесєдіна тоді змішували з брудом усі, кому не лінь, але ж чим кращий Владислав Супряга? У 21-у матчі за «Динамо» цього сезону – три голи. Це один гол за сім поєдинків. Жахлива статистика для нападника.

Вже навіть не говоримо про те, що Влад Супряга – чемпіон світу і до нього високі вимоги. Це прописна істина. В «Дніпрі-1» він забивав вправно, але після повернення до «Динамо» більше запам'ятався промахами, а не голами. Розпочалося все в поєдинку першого туру УПЛ проти «Олімпіка», продовжилося в матчах з «Олександрією», «Ференцварошем», «Дніпром-1», «Барселоною»… Одним словом, впродовж цілого сезону Супряга більше наражається на критику, ніж на похвалу. Вдалі матчі у виконанні молодого нападника – така ж рідкість, як і правдиві обіцянки від політиків.

(Анти) Герой футбольного дня. Владислав Супряга - изображение 2

Забий вчора на 25-й хвилині – і, можливо, матч проти «Колоса» склався б для «Динамо» по-іншому. Можливо, вдалося б уникнути втрати очок і всього того бруду, який вилився опісля. Для Супряги це був шанс, адже останнє слово зазвичай запам'ятовується найкраще. Цим матчем Владислав міг поліпшити своє становище в очах Мірчі Луческу, а по суті вийшло все навпаки. Супряга розписався у власній немічності акуратно перед зимовою паузою.

Схибив з вбивчої позиції учора й Караваєв, але ж проблеми Супряги ширші, аніж просто нереалізовані моменти. »Проблема в іншому. Я зробив заміни в перерві, і ми пропустили два голи, необґрунтовано втративши дуже багато м’ячів в атаці. Це робили й Родрігес, і Супряга. Вони ухвалювали дуже погані рішення. Мені здається, що вони вже думали про відпустку», - сказав після гри Мірча Луческу. Скидається на те, що під час цієї відпустки в долі Супряги відбудеться крутий поворот.

Ігор Семйон