Світовий футбол 19 Грудня, 18:38 529
«РБ Лейпциг» втратив шанс очолити Бундеслігу, «Хоффенхайм» здобув вольову перемогу над «Борусією» М  | 19-27
В рамках суботньої програми 13-го туру Бундесліги провели п'ять матчів.

Гол: Дінкчі, 90

Поточний тур Бундесліги є останнім для Німеччини у важкому 2020 році. Вочевидь, футболісти занадто сильно чекали на відпустку, адже у п'яти поєдинках першого слота суботньої програми забили всього один гол – та і той з пенальті. Він стався у матчі Борусії М проти Хоффенхайма на 34-й хвилині – відзначився Штіндль, який минулими вихідними оформив хет-трик.

До середини другого тайму Ґладбах вів у рахунку, але далі сталася катастрофа. На 75-й хвилині Крамаріч з блискучої передачі Бебу зрівняв, на 79-й Тюрам отримав пряму червону картку, а на 86-й Акпогума вивів Хоффенхайм уперед. Шокована Борусія до тями так і не прийшла.

РБ Лейпциг у рідних стінах зустрічався з Кельном. Здавалося, це буде легка прогулянка – і це враження було підкріплено голом Айдара на 3-й хвилині. Втім, взяття воріт скасували через офсайд. Виявилось, що це був останній гол у досить нудному матчі. «Ротен буллен» втратили шанс вийти на перше місце в Бундеслізі.

Шальке вдома приймав Армінію, намагаючись перервати 28-матчеву безвиграшну серію. «Кнаппен» у бій вів тимчасовий тренер – Мануель Баум не здобув жодної перемоги й був звільнений, а його взявся підмінити Хуб Стевенс. Попри перестановки, справи у гельзенкірхенців не покращились: на 15-й хвилині зламався капітан Маскарель, а на 53-й точний удар Клоса вивів Армінію вперед – 0:1. Цей гол став єдиним. Шальке залишається одному місяці від року без перемог.

У паралельному матчі Айнтрахт прибив Аугсбург завдяки автоголу Фрамбергера та гол австрійця Ільзанкера. Завдяки цим двом парубкам франкфуртці перервали 9-матчеву безвиграшну серію. Вердер же на 90-й хвилині вирвав перемогу над Майнцом завдяки голу дебютанта Дінкчі – 19-річний 188-сантиметровий нападник замкнув навіс Чонга. 0:1.