Гол екс-динамівця не допоміг «Вероні» обіграти «Фіорентину»

Гол екс-динамівця не допоміг «Вероні» обіграти «Фіорентину»  | 19-27
В рамках суботньої програми 13-го туру Серії А було проведено три матчі.

Голи: Влаховіч, 19 (пен) – Велозу, 6 (пен)

Сампдорія – Кротоне – 3:1

Голи: Дамсгорд, 27, Янкто, 36, Квальярелла, 65 – Сімі, 45 (пен)

Парма – Ювентус – 0:4

Голи: Кулусевські, 23, Роналду, 26, 48, Мората, 85

Програму дня в італійській Серії А відкривав поєдинок Фіорентина – Верона. Вже на 3-й хвилині матчу арбітр призначив одинадцятиметровий за фол у штрафному майданчику – Велозу не змарнував цей шанс і вивів гостей уперед. На 19-й рефері призначив ще один пенальті, але цього разу вже на користь «фіалок» – Влаховіч без особливих проблем зрівняв рахунок. Більше вартих уваги моментів у першому таймі не відбулось і команди пішли на перерву за нічийного рахунку.

У другому таймі суперники стали більше атакувати, проте гостроти у гру це не додало. «Фіалки» трохи більше володіли м'ячем, але за точністю ударів випереджала Верона. До кінця матчу команди не створили жодного по-справжньому небезпечного моменту, і фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 1:1.