Світовий футбол 22 Грудня, 20:49 1061
«Севілья» на останніх хвилинах вирвала перемогу над «Валенсією», «Ельче» розписав бойову нічию з «Осасуною» | 19-27
В рамках 15-го туру Ла Ліги «Валенсія» зазнала прикрої поразки від «Севільї», а «Осасуна» не змогла переграти Ельче.

Вільяреал – Атлетік – початок о 23:00

Валенсія відкривала 15-й тур Ла Ліги домашнім поєдинком проти Севільї, намагаючись перервати 5-матчеву безвиграшну серію. На вихідних «кажани» розписали нічию з Барселоною, а «рохібланкос» втратили очки з Вальядолідом – тобто, шанси на перемогу в господарів виглядали суттєвими. Втім, у загалом рівному матчі найкращими футболістами виявились голкіпери.

Буну і Доменек тягнули все, але на 81-й воротар Валенсії не мав шансів – Сусо красивим ударом метрів з 24-х відправив м'яч у дальню дев'ятку. 0:1. Цей гол виявився єдиним у зустрічі Севілья святкує перемогу.

Набагато веселіше зіграли Ельче та Осасуна. Памплонці йшли на останній позиції в турнірній таблиці, тож мотивація у них била через край – як наслідок, вони відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями Рубена Гарсії, якому вдалося добігти на дальню стійку й замкнути передачу Кальєрі. Ельче зрівняв за хвилину після початку другого тайму аналогічним чином – відзначився Фідель.

Осасуна не здавалася, на 64-й хвилині красиво розкатавши господарів у контратаці 4-в-2 з асистом Гарсії та голом Брашанаца. Втім, на 78-й хвилині Карільйо, який тільки-но вийшов на поле, забив другий гол Ельче, пропустивши простріл з лівого флангу, спіймавши відскок від захисника й розстрілявши ворота метрів з десяти – 2:2. Осасуна намагалася вирвати перемогу, однак нічого, окрім другої жовтої картки Іньїго Переса за симуляцію, гості не отримали. Нічия.