Жеребкування 1/16 фіналу ЛЄ вигідне для України в контексті боротьби за позиції в сезонному рейтингу УЄФА

Футбол України 23 Грудня, 22:08 1240
Жеребкування 1/16 фіналу ЛЄ вигідне для України в контексті боротьби за позиції в сезонному рейтингу УЄФА
У сезонному рейтингу 2020/21 Бельгія випереджає Україну на 0,4 бала, а Ізраїль – на 1,600 бала.

Отож перші підсумки жеребкування плей-офф ЛЄ для України можна вважати вдалими в контексті боротьби за ліпші позиції у сезонному рейтингу. Шахтар має нагоду вже в першому раунді самотужки наполовину скоротити відставання від Ізраїлю та позбавити цю країну останнього представника в єврокубках. Динамо в протистоянні з Брюгге може нівелювати відставання України від Бельгії, хоча ця країна має ще одного представника. Який, до речі, зіграє з Рейнджерсом – представником прямого конкурента України в загальній Таблиці коефіцієнтів. Тут такі розклади, що варто вболівати проти Брюгге, але за Антверпен.

Треба додати, що Ізраїль нині проводить феноменальний для себе євросезон. Сім сезонних балів (2020/21) – це третій найкращий показник в історії виступів цієї країни у єврокубках та найкращий за останніх одинадцять років.

В одному з попередніх дописів назвав Ізраїль країною-вискочкою в контексті поточного сезону в Таблиці коефіцієнтів. Якщо Шахтар легко пройде Маккабі (Тель-Авів), то ці слова підтвердяться.