«Реал» впевнено переміг «Гранаду» і закріпився на другому місці Ла Ліги

Світовий футбол 23 Грудня, 22:50 519
«Реал» впевнено переміг «Гранаду» і закріпився на другому місці Ла Ліги  | 19-27
В рамках програми 15-го туру Ла Ліги «Гранада» поступилась «Реалу», «Сельта» не змогла переграти «Хетафе» в Мадриді.

Бетіс – Кадіс – початок о 23:00

Сельта під керівництвом Едуардо Куде проводила вже шостий матч, у п'яти попередніх здобувши п'ять перемог поспіль (включно з кубковою) – новий тренер зазнав поразки лише в дебютному поєдинку. Галісійці в разі продовження тріумфальної серії піднялись би на сьому позицію, однак для цього необхідно було здолати спротив вічно непоступливого Хетафе, який відкрив рахунок вже на 7-й хвилині. Гол забив Суарес, якому вдався шикарний удар з правого кута штрафного в дальню дев'ятку – 0:1!

Втім, за десять хвилин все той же Суарес сфолив у власному карному майданчику. Арбітр призначив пенальті, з якого Сельта відігралася – «11-метровий» реалізував Аспас. Здавалося, що після такого результативного старту зустрічі буде дуже веселий матч з великою кількістю голів, але більше команди не забивали. Нічия.

Мадридський Реал у рідних стінах приймав Гранаду. У початку матчу господарі мали кілька шансів, щоб вийти уперед, однак реалізувати їх не вдалось. На 38-й хвилині «вершкові» втратили Родріго, який після грубого підкату не зміг продовжити гру. Під завісу тайму Каземіро у штрафному майданчику сфолив на Еррері – рефері переглянув VAR, однак одинадцятиметровий вирішив не ставити.

У другій половині зустрічі «вершкові» таки вийшли уперед – Асенсіо ідеально навісив у карний майданчик, а Каземіро головою замкнув. Гранадці прагнули зрівняти рахунок і навіть вийшли у кілька небезпечних атак, однак в останній момент суперника щоразу рятував голкіпер. На 76-й хвилині рефері знову передивлявся VAR, і знову не призначив пенальті у ворота господарів, хоч гравці Гранади наполягали на грі рукою. На останніх хвилинах компенсованого часу ще один поклав Бензема і фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Реала – 2:0.