Олег Федорчук: «Чемпіонат Білорусі - дуже сумне видовище. І Мілевський звідти прийшов піднімати рівень УПЛ?»

Футбол України 25 Грудня, 21:36 824
Олег Федорчук: «Чемпіонат Білорусі - дуже сумне видовище. І Мілевський звідти прийшов піднімати рівень УПЛ?»
Відомий український фахівець Олег Федорчук прокоментував підписання «Минаєм» Артема Мілевського.
«З Мілевським я заочно знайомий з 2001 року. Коли я створював «Нафком», паралельно Павло Яковенко організував академію в «Динамо», - розповів Федорчук bookmaker-ratings.com.ua.

Я бачив, як Артем Мілевський та Олександр Алієв грали на першість області за «Борисфен-2», а потім було «Динамо». Від Мілевського фахівці і вболівальники чекали набагато більшого, тому розчарування, що такий талант не розкрив себе повністю, присутній.

Якщо повертатися до нинішніх реалій, то запрошення Мілевського в «Минай» більше допоможе клубу в плані іміджу, ніж самій команді. Щоб привернути до себе увагу, то в невеликому клубі повинен бути неоднозначний президент, як, наприклад, в «Русі» або в «Інгульці», або наставник з ім'ям (Василь Кобін при всій до нього повазі, до цього ще далеко), або відомий гравець. Ось «Минай» і вибрав третій варіант, як той же «Колос». Хоча я не думаю, що Селезньов чогось додав ковалівському колективу. Пенальті і без нього можна було знайти, кому пробити...

Не в образу Мілевському, але через вік Артем не зможе дати «Минаю» якийсь поштовх до більш високих результатів. Відносно подібного прикладу далеко ходити не потрібно. Можна згадати піар-хід «Львова», коли клуб в 2008 році підписав Владислава Ващука, але авторитетний захисник пробув там всього кілька місяців...

«Минай» заявляє про свої амбіції поборотися за єврокубкову зону, а залишитися в УПЛ їм, думаю, і так буде під силу. Запрошення Мілевського ще раз підтверджує той факт, що футбол вже давно перетворився в шоу. Під час карантину я дивився чемпіонат Білорусі, але більше трьох турів не витримав. Їх Вища ліга не зрівняється навіть з української Першої лігою. Дуже сумне видовище... І футболіст з цього чемпіонату прийшов підняти якість гри у вітчизняній Прем'єр-лізі? Парадокс.

Знову ж таки, з точки зору піару, такий хід дасть свої плоди «Минаю». Так, я не виключаю, що в окремих іграх Артем Мілевський може виблискувати, але якщо брати глобально, то колишній нападник збірної України вже не стане тепловозом команди, головне, щоб гравець не став вагоном-рестораном», - сказав Федорчук.