Директор «Кристалу»: «Міськвиконком виділив клубу 5 млн гривень, але це не та сума, на яку ми розраховували»

Футбол України 25 Грудня, 22:48 257
Директор «Кристалу»: «Міськвиконком виділив клубу 5 млн гривень, але це не та сума, на яку ми розраховували»
Директор херсонського «Кристалу» Сергій Шевцов розповів про фінансовий стан справ в клубі, який фінансується з казни міста.
«25 грудня відбулася бюджетна сесія міськвиконкому, на якій для функціонування ФК «Кристал» виділено п'ять мільйонів гривень. Якщо відверто, це не та сума, на яку ми розраховували. Нам порадили знайти інвесторів, які б підставили плече. Зараз цим і зайняті.

Станом на 30 грудня у мене запланована зустріч з мером Херсона Ігорем Колихаєвим. Сподіваюся, що під час обміну думками я отримаю відповідь на багато організаційних питань.

Про те, що «Кристал» може зійти з дистанції - не може бути й мови. Інша справа, що не зовсім зрозумілі принципи його функціонування в майбутньому: як комунальне підприємство, або як акціонерне товариство. І важливо швидше визначитися, тому що цілої групи футболістів «Кристала» закінчилися контракти і важливо знати, які фінансові умови ми можемо запропонувати гравцям», - сказав Шевцов.

Відзначимо, що осінню частину сезону «Кристал» завершив на останньому місці в турнірній таблиці Першої ліги. В активі херсонського клубу всього 4 бали.