Ярмоленко отримав найбільший свій відтинок часу в матчі АПЛ цього сезону

Футбол України 27 Грудня, 19:11 1477
Ярмоленко отримав найбільший свій відтинок часу в матчі АПЛ цього сезону | 19-27
Гравець провів на полі весь другий тайм.

Футболіст національної збірної України Андрій Ярмоленко відіграв 45 хвилин у матчі 15-го туру АПЛ проти “Брайтона”. Це найдовший період часу, який провів гравець на полі, з поєдинку останнього туру минулого чемпіонату. У цьому сезоні АПЛ українець максимум грав 39 хвилин в одній зустрічі (проти “Ман Сіті”). Також Андрій тричі проводив цілий матч у Кубку Ліги.

Гравець “Вест Гему” у грі проти “Брайтона” взяв участь у першому забитому голі своєї команди. Ярмоленко навісив до штрафного майданчика, де після власного ж невдалого удару Лансіні першим зорієнтувався і віддав передачу Бену Джонсону, котрий ввігнав круглого у сітку воріт суперника. Поєдинок завершився з рахунком 2:2. Андрій вийшов на поле, коли його команда поступалася в один м’яч.

Для українця цей матч став сьомим у поточному розіграші АПЛ і одинадцятим у сезоні у всіх турнірах. Поки Ярмоленко відзначався лише у матчах Кубку Ліги – два голи і три асисти.