Футбол України 27 Грудня, 20:06 1457
Коваль пропустив 2 голи за 2 хвилини – команда екс-динамівця перервала провальну серію | 19-27
«Аль-Фатех» із Максимом Ковалем перестріляв «Аль-Фейсалі» у надрезультативному матчі першості Саудівської Аравії.

Чемпіонат Саудівської Аравії, 10 тур

Аль-Фатех – Аль-Фейсалі – 3:2

Голи: Аль Заган, 18, 45+1, Батна, 35 – Аль Саярі, 72, Тавареш, 73

Вилучення: Бендебка, 85 (Аль-Фатех)

Аль-Фатех після першого тайму вів 3:0, але по перерві Максим Коваль пропустив два голи за дві хвилини. У підсумку, 3:2 – команда українця перервала 4-матчеву програшну серію та піднялася на 9 місце турнірної таблиці.

Яремчук отримав вилучення у матчі з Кортрейком – відео неочікуваної агресії українця Яремчук отримав вилучення у матчі з Кортрейком – відео неочікуваної агресії українця

Нагадаємо, Коваль виступає за Аль-Фатех з 2018 року. Спершу український кіпер переїхав до Саудівської Аравії на правах оренди, а в 2019-му підписав повноцінний контракт. У поточному чемпіонаті 28-річний екс-динамівець провів 9 поєдинків, в яких пропустив 17 голів. Також в його активі 1 «сухий» матч.