Легіонери збірної України в першій частині сезону-2020/21: Едуард Соболь

Футбол України 28 Грудня, 12:53 530
Легіонери збірної України в першій частині сезону-2020/21: Едуард Соболь | 19-27
Першу частину клубного сезону-2020/2021 для захисника бельгійського «Брюгге» та національної збірної України Едуарда Соболя можна умовно розділити на два нерівномірні відрізки.

Протягом першого, довшого, український крайок був майже залізним гравцем стартового складу чорно-синіх — і це незважаючи на невеличку паузу, пов'язану з коронавірусним захворюванням. Тривав цей період до 8 грудня, коли «Брюгге» в заключному матчі групового раунду Ліги чемпіонів зіграв унічию з «Лаціо». Соболь вийшов на поле зі старту зустрічі, але вже до 39-ї хвилини встиг заробити дві жовті картки, які трансформувалися в червону.

Важко відповісти, чи це збіг, але після матчу в Римі Едуард не відіграв за «Брюгге» жодної хвилини в чотирьох наступних поєдинках, три з яких закінчилися перемогою його команди, а в одному успіх святкував суперник.

Утім, сподіваємося, що така пауза в ігровій практиці захисника збірної України довгою не буде. Особливо якщо зважити на щільність календаря «Брюгге». У другій частині сезону йому належить виступати не тільки на внутрішній арені, але й у Лізі Європи, де суперником бельгійців в 1/16 фіналу стане київське «Динамо».

Додамо, що канікули у футбольній Бельгії триватимуть два тижні. Безпосередньо «Брюгге» свій перший офіційний матч нового року проведе 10 січня на виїзді проти «Сент-Трюйдена».